Doda skopiowała pomysł na okładkę?!

Nieoryginalna Doda?
Doda skopiowała pomysł na okładkę?! Nieoryginalna Doda? Okładka płyty Dody do złudzenia przypomina zdjęcie z "Vogue'a". Modelka Leonor Scherrer ma na nim doczepione ciało psa. Doda na albumie wygląda identycznie Okładki najnowszej płyty Dody miały szokować i być oryginalna. Oryginalnym pomysłem nie da się jednak nazwać czegoś, co już było. Jedna z okładek płyty artystki, na której przedstawiona jest jako chimera, do złudzenia przypomina zdjęcie z francuskiego magazynu "Vogue". Zdjęcie w magazynie zrobił Mario Sorrenti. Modelka Leonor Scherrer ma na nim doczepione ciało psa. Doda na swojej płycie wygląda identycznie. Tej okładki nie da się nazwać oryginalną. Pozostaje jeszcze sześć innych, które miejmy nadzieję nie są tak silnie inspirowane czyimiś pomysłami.

Okładki najnowszej płyty Dody miały szokować i być oryginalne. Oryginalnym pomysłem nie da się jednak nazwać czegoś, co już było. Jedna z okładek płyty artystki, na której przedstawiona jest jako chimera, do złudzenia przypomina zdjęcie z francuskiego magazynu Vogue. Zdjęcie w magazynie zrobił Mario Sorrenti. Modelka Leonor Scherrer ma na nim doczepione ciało psa.

Doda na swojej płycie wygląda identycznie. Tej okładki nie da się nazwać oryginalną. Pozostaje jeszcze sześć innych, które miejmy nadzieję nie są tak silnie inspirowane' czyimiś pomysłami.

Czy zdjęcia są podobne nie będziemy pytać, bo to oczywiste. Które zdjęcie jest waszym zdaniem ciekawsze?

 

(Magazyn Vogue, fot. Mario Sorrenti, na zdj. Leonor Scherrer )

(SCAN/WWW.DODAONLINE.NET)

 

Rudy

 

Zobacz także:

Złote wymioty, hieny, penis - kontrowersyjne okładki płyty Dody

Transseksualna modelka i zamieszanie na wybiegu

After party po finale "You Can Dance". Kto wpadł na imprezę?

Które zdjęcie jest ciekawsze?
Więcej o:
Komentarze (75)
Doda skopiowała pomysł na okładkę?!
Zaloguj się
 • greenback

  Oceniono 8 razy 6

  Panie Rudy, drogi autorze, jesteś wybawieniem dla Plotka. Po raz pierwszy w tym serwisie przeczytałam pod każdym wzdlędem poprawny news. Zdania złożone w wykonaniu Plotka, to porażka, a wielokrotnie złożone i sensowne, widzę dopiero teraz. Chapeau bas! i pisz Pan częściej :)

 • lena85

  Oceniono 12 razy 6

  A czego to ona nie skopiowała?....No właśnie! :)

 • finley

  Oceniono 9 razy 5

  no nie wierzę, pierwszy artykuł bez pieśni pochwalnych dla królowej, Doda wam zakręciła kurek z kasą?

 • toj

  Oceniono 7 razy 5

  Wcale mnie to nie dziwi,nigdy nie wnosiła nic nowego i wnosić nie będzie.

 • dmm

  Oceniono 11 razy 5

  nie wierzę! Plotek napisał newsa o Dodzie, w którym jej nie wychwala! cud!

 • wolna00ewelinka

  Oceniono 9 razy 5

  czyli standard, dioda kopiara

 • lojzo

  Oceniono 10 razy 4

  audrey22 nieważne kto był pierwszy , jaka kolejność. Chodzi o to, ze Doda od L.Gagi zgapia wiele pomysłów, nawet pomysły z show. I ten także - miedzy niebiesko-brokatowymi a złotymi wymiocinami różnica dotyczy tylko koloru. Nie sadze, żeby Doda grzebała gdzieś daleko i szukała kto był pierwszy :).

 • tulipanek9004

  Oceniono 10 razy 4

  dodzia ma wylinałego kundla a Vogue pięknego dobermana o odpowiednich proporcjach

 • lojzo

  Oceniono 10 razy 4

  w zasadzie Sorrneti mógłby jej sprawę wytoczyć o kradzież pomysłu. Ta z wymiotami to tez zgapiona od Lady Gagi, gdzie jest scena gdy jej siostra wymiotuje niebieskim brokatem, anielica tez podobna do Gagi. Doda nie jest oryginalna, nie ma swojego stylu. Do tego czuje się bezkarna - kpi z uczuć i symboli religijnych, obraza ludzi, kopiuje innych, a nikt poza kilkoma osobami jej się nie sprzeciwia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX