Jolie waży zaledwie 45 kilo

Jest baaardzo chuda!
Jolie waży 45 kilo Jeszcze nigdy nie była tak chuda! Ideał kobiecego piękna, czyli Angelina Jolie, waży zaledwie 45 kilo! Za plecami koledzy z branży mówią o niej "zombie". Ideał kobiecego piękna, czyli Angelina Jolie, waży zaledwie 45 kilo! Zbyt niska waga jest ostatnim sygnałem przed popadnięciem w anoreksję. Taka informacja nie napawa optymizmem, szczególnie po doniesieniach, że aktorka jest uzależniona od heroiny. Całą sytuacją przejmuje się szczególnie jej facet, Brad Pitt, który szuka pomocy dla żony. - Jest tak wychudzona i słaba! Brad uznał, że potrzebna jej pomoc. Nalegał, aby ją przyjęła. Ma zapadniętą twarz, wystające kości - donosi amerykański magazyn "Star". Podobno Angelina odżywia się tylko batonikami z płatków śniadaniowych popijanymi koktajlem owocowym. Czasami na obiad wcina marchewkę. Obsesyjnie przelicza kalorie i zwraca uwagę na to, aby nie przytyć nawet o kilogram. W środowisku zawodowym za plecami nazywana jest "zombie".

Ideał kobiecego piękna, czyli Angelina Jolie, waży zaledwie 45 kilo! Zbyt niska waga jest ostatnim sygnałem przed popadnięciem w anoreksję. Taka informacja nie napaja optymizmem, szczególnie po doniesieniach, że aktorka jest uzależniona od heroiny. Całą sytuacją przejmuje się szczególnie jej facet, Brad Pitt, który szuka pomocy dla żony.

Jest tak wychudzona i słaba! Brad uznał, że potrzebna jej pomoc. Nalegał, aby ją przyjęła. Ma zapadniętą twarz, wystające kości - donosi amerykański magazyn "Star".

Podobno Angelina odżywia się tylko batonikami z płatków śniadaniowych popijanymi koktajlem owocowym. Czasami na obiad wcina marchewkę. Obsesyjnie przelicza kalorie i zwraca uwagę na to, aby nie przytyć nawet o kilogram. W środowisku zawodowym za plecami nazywana jest "zombie".

Wierzymy, że jej śladami tym razem nie pójdą tłumy innych naśladowczyń.

elv

Zobacz TO:

Jak one schudły!

Oto zamek Brada i Angeliny wart 58 mln dolarów

Matka ośmioraczków zagrała w filmie porno