Według Kuźniara "X-Factor" POWINNA WYGRAĆ Szulc?!

Programy rozrywkowe.

Już w niedzielę wielki finał "X-Factor". Finaliści przygotowują się do grupowe występu ( zaśpiewają Bruno Marsa "Believe") oraz duetów z gwiazdami zaproszone przez TVN: Maciejem Maleńczukiem, Basią Trzetrzelewską i Alexandrą Burke. Kto wygra? Prowadzący show, Jarosław Kuźniar postanowił ocenić finalistów. Najmniej "ale" ma do Szulc.

Zastanawiam się też nad tym, na ile udział w "X-Factor” pomoże tym udział w karierze. Myślę tu na przykład o Genku. Otworzył się w tym programie, zmienił, wszedł o świata, którego kiedyś unikał. Ale czy kiedyś nie będzie tego żałował? Przecież grał, był znany w kręgach, w których chciał być znany, a teraz żyje w świetle jupiterów... On nadal wychodzi grać na ulicę, różnica polega jednak na tym, że gromadzi się przy nim więcej ludzi, bo już kojarzą tego faceta z przerzedzonymi, długimi włosami. Nie jestem też przekonany, czy Michał Szpak odnajdzie się poza program, gdy nie będzie mieć opieki jurorów, czy znajdzie pomysł na siebie i ludzi, którzy mu pomogą odnieść sukces. Fenomenem jest dla mnie Ada Szulc, która sobie bardzo ładnie radzi, a przecież nikt o niej wcześniej nie słyszał - powiedział w wywiadzie dla fakt.pl, Kuźniar.

Każdy ma prawo do swojego zdania, ale my nie podzielamy opinii Jarka. Być może Ada ma największe szanse na wygraną, ale też największe szanse na to, żeby szybko zniknąć...Porównania do Ali Janosz nie są przypadkowe. Szulc nie ma pomysłu na siebie jak Michał Szpak czy charyzmy i umiejętności przyciągania uwagi jak Gienek Loska. Jest taką słodką plasteliną, z której można ulepić wszystko. Dlatego TVN-owi najbardziej byłoby na rękę jej zwycięstwo. Tuż po finale zacznie tournée po: DDTVN, Kulisach Sławy...

Ally

Zobacz także:

Kulisy "X-Factor": Kuba rzuca kubkiem, Szpak płacze

Kim jest Ada Szulc z "X-Factora"?

Mozil: Sprzedałem się, ale drogo

Zgadazacie się z Kuźniarem?
Więcej o:
Komentarze (48)
Według Kuźniara "X-Factor" POWINNA WYGRAĆ Szulc?!
Zaloguj się
 • ossa

  Oceniono 10 razy 8

  Ada Szulc w finale to pomyłka. Albo raczej wynik zagrywki Wojewódzkiego, który ma słabość do młodych dziewczynek - czyli na jedno wychodzi. Niestety ja mam alergię na nijakie przesłodzone panienki bez własnego stylu i osobowości. Kiedy zaczyna te swoje popiskiwania i wykrzywianie buźki w "spontaniczne" uśmiechy, wychodzę z pokoju.

 • reki334

  Oceniono 8 razy 8

  a co to za różnica kto dostanie te śmieszne 100 000? grunt, że TVN się obłowi na SMSach

 • moniurka

  Oceniono 7 razy 7

  Jarosław Kuźniar to najgorszy prowadzący w historii programów rozrywkowych!!! NIE ZGADZAM się z nim Ada Szulc to dziewczyna, która ładnie śpiewa, ale nie ma osobowości. Oczywiście zgadzam się z Plotkiem :):):)

 • sokor

  Oceniono 13 razy 7

  Szpak jest dobry, Szulc też ale Gienek tobie ta wygrana poprostu się należy!

 • bunga_bunga

  Oceniono 13 razy 7

  jeśtem Adunia i baldzio plosię o głosy. wasia mała księźnićka a gu gu

 • manhattan

  Oceniono 10 razy 6

  Szulc będzie druga ,bo finał jest ustawiony

 • sto_twarzy

  Oceniono 8 razy 6

  Chyba pierwszy raz zgadzam się z Plotkiem. Ada ma ogromny talent, tak jak Ala Janosz, ale jest kompletnie pozbawiona osobowości scenicznej w przeciwieństwie do Gienka i Michała. Niestety ona może powtórzyć los Janosz - ludzie zachęceni faktem, że Gienek i Michał są typowani na faworytów nie będą głosować na nich, wygra Ada, wyda coś na kształt "Jajecznicy" i nastąpi bolesny koniec...

 • zosiam54

  Oceniono 12 razy 6

  Nie na darmo Wojewódzki robił wszystko , by Szulc przeszła do finału. Powinien wygrać ten , który trafia głęboko w serca słuchaczy, czyli Genek Loska. Jest sobą , nie musi robić z siebie ,,małpy", sam komponuje, a nie tylko wykonuje covery, jak dwójka pozostałych. Może nie pasuje , jak to określił Kuba na salony , ale w końcu nie o to chyba chodzi. Ma talent niech nagrywa piosenki , a ja chętnie kupię tylko jego płytę.

 • danyl93

  Oceniono 6 razy 6

  ada ssie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX