Dokleili Rosati na plakacie

Za granicą jej nie ma.
Rosati na miejscu Stone Wkleili aktorkę na plakat. Polscy graficy oburzeni nieobecnością Rosati na plakacie promującym film "Spisek" (zagrała tam drugoplanową rolę) postanowili opublikować alternatywny plakat. Cudze chwalicie, swego nie znacie? Do takiego wniosku najwyraźniej doszli polscy graficy, bo na plakacie promującym niemiecko-francuski film "Spisek" zdecydowali się wyciąć Sharon Stone i jej miejsce zastąpić... Weroniką Rosati. Polka wcieliła się w drugoplanową rolę, ale to i tak powód do dumy. W końcu rzadko Polacy występują w zagranicznych produkcjach. Rosati została pominięta na plakacie promującym film zagranicą. Nawet na liście pisanej małą czcionką próżno szukać jej nazwiska. Polscy spece od Photoshopa uznali jednak, że tak nie może być i zrobili z Weroniki gwiazdę wielkości Stone, na zdjęciu w Polsce rzecz jasna.

Cudze chwalicie, swego nie znacie? Do takiego wniosku najwyraźniej doszli polscy graficy, bo na plakacie promującym niemiecko-francuski film "Spisek" zdecydowali się wyciąć Sharon Stone i jej miejsce zastąpić... Weroniką Rosati. Polka wcieliła się w drugoplanową rolę, ale to i tak powód do dumy. W końcu rzadko Polacy występują w zagranicznych produkcjach.

Rosati została pominięta na plakacie promującym film zagranicą. Nawet na liście pisanej małą czcionką próżno szukać jej nazwiska. Polscy spece od Photoshopa uznali jednak, że tak nie może być i zrobili z Weroniki gwiazdę wielkości Stone, na zdjęciu w Polsce rzecz jasna.

To zdrowe chwalenie się sukcesem polskiej aktorki czy już lekka przesada? Jak myślicie?

Plakat polskiej wersji filmu:

Plakat oryginalny:

elv

Zobacz TO:

Weronika Rosati z Sharon Stone. Nowe znajome?

Rosati opowiada o pracy z Dustinem Hoffmanem

Wojewódzki o Rosati: Indianka z Etiopii

Więcej o:
Komentarze (19)
Dokleili Rosati na plakacie
Zaloguj się
 • kasiankaw

  Oceniono 7 razy 7

  Wera straszy z plakatu...

 • szparka

  Oceniono 5 razy 5

  tego obciachu nie powinni nawet w polsce promowac

 • reki334

  Oceniono 5 razy 3

  Sharon Stone to dziś już 3 liga, ten murzynek w środku, to w ogóle nie wiam co to za jeden, a niemiecko-francuski film po prostu nie ma prawa się udać - takie jest podstawowe prawo przyrody. Zresztą dziś bardziej w filmach liczą się efekty 3D niż aktorzy, kto pamięta choć jednego aktora z AVATARa (poza oczywiście Michelle Rodríguez)?

 • k.adamowicz

  Oceniono 2 razy 2

  prawda jest taka, że Polska i Polacy nigdy nie będą popularni i pożądani za granicą : ani jako wokaliści, ani pisarze, ani aktorzy .. a z tym plakatem to żenada..

 • szparka

  Oceniono 2 razy 2

  eeeee1 wiadomo, ze zmienili tytul na polski, bo to polska wersja filmu. kazdy tak robi. nie rozumiem twojego wkurzenia

 • fruzka

  Oceniono 4 razy 2

  <<Nawet na liście pisanej małą czcionką próżno szukać jej nazwiska.>>

  haha, dobre na maxa, biedna mala, ciekawe jakiemu staremu dziadowi bedzie musiala nastepnym razem skoczyc do lozka, zeby znalezc sie chociaz w stopce, drukiem-maczkiem...

  bo teraz sie nie postarala za bardzo :D

 • pesado

  Oceniono 6 razy 2

  Taaaa, Weronika.R -ma doczepiane włosy bo jej wypadają.

 • gosiablondynka

  0

  Ha ha! Ona tam nie pasuje! Zepsuli cały urok!

 • jestspoko

  0

  ja pierdziele XD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX