Mozil: Sprzedałem się, ale drogo

Programy telewizyjne.
Sprzedał się, ale drogo Czy branża wybaczy Mozilowi "X-Factor"? Branża muzyczna odwróciła się plecami od Mozila, który miał pomysł na to, jak zarobić pieniądze. Podczas ostatniej gali Fryderyków nie otrzymał żadnej nagrody. Czesław Mozil ujął nas w "X-Factor" swoją szczerością, naturalnością i wrażliwością. Jego "romans" z komercją wywołał spore kontrowersje. Pojawiły się opinie, że Czesław sprzedał się i porzucił alternatywę dla show-biznesu. - Czesław się sprzedał, ale bardzo drogo. Bardzo fajnie się sprzedał. O czym my, kurwa, gadamy? Ktoś będzie mi mówił, jakie zarabiam sobie pieniądze? Wszystkie kompleksy małych gówniarzy... piszcie pioseneczki i się sprzedajcie potem. Ja chętnie spłacę kredyt swojego mieszkania i ja chętnie kupię jeszcze drugie mieszkanie. Skoro płyta, która miała trafić do 2 tys. ludzi, trafiła do 75 tys., ops, to chyba się sprzedał - powiedział w wywiadzie w Słupsku dla "Głosu Pomorza". Główny zarzut to taki, że Czesław z niszy muzycznej poszedł na salony. Tylko czy on kiedykolwiek był w niszy? W 2008 roku sprzedał najwięcej płyt w Polsce i wystąpił na komercyjnym festiwalu Top Trendy. Fani nie odwrócili się od niego. Wręcz przeciwnie. Bilety na jego koncerty rozchodzą się jak świeże bułeczki. "Branża" jednak nie wybaczyła mu awansu do show-biznesu. Czesław Mozil był nominowany do nagród Fryderyki 2011 aż w 7 kategoriach, ale, ku zaskoczeniu wszystkich, nie otrzymał ani jednej statuetki. Ta sama kapituła, która m przyznała nominacje, nie wręczyła mu żadnej statuetki. Dziwne?

Czesław Mozil ujął nas w "X-Factor" swoją szczerością, naturalnością i wrażliwością. Jego "romans" z komercją wywołał spore kontrowersje. Pojawiły się opinie, że Czesław sprzedał się i porzucił alternatywę dla show-biznesu.

Czesław się sprzedał, ale bardzo drogo. Bardzo fajnie się sprzedał. O czym my, kurwa, gadamy? Ktoś będzie mi mówił, jakie zarabiam sobie pieniądze? Wszystkie kompleksy małych gówniarzy... piszcie pioseneczki i się sprzedajcie potem. Ja chętnie spłacę kredyt swojego mieszkania i ja chętnie kupię jeszcze drugie mieszkanie. Skoro płyta, która miała trafić do 2 tys. ludzi, trafiła do 75 tys., ops, to chyba się sprzedał - powiedział w wywiadzie w Słupsku dla "Głosu Pomorza".

Czesław Mozil, porno, kuba wojewódzki, czesław śpiewa

Główny zarzut to taki, że Czesław z niszy muzycznej poszedł na salony. Tylko czy on kiedykolwiek był w niszy? W 2008 roku sprzedał najwięcej płyt w Polsce i wystąpił na komercyjnym festiwalu Top Trendy. Fani nie odwrócili się od niego. Wręcz przeciwnie. Bilety na jego koncerty rozchodzą się jak świeże bułeczki.

"Branża" jednak nie wybaczyła mu awansu do show-biznesu.Czesław Mozil był nominowany do nagród Fryderyki 2011 aż w 7 kategoriach, ale, ku zaskoczeniu wszystkich, nie otrzymał ani jednej statuetki. Ta sama kapituła, która m przyznała nominacje nie wręczyła mu ŻADNEJ statuetki. Dziwne? Wszystko Ci wybaczą tylko nie sukces...

Sancita

Zobacz także:

Co wiesz o Czesławie Mozilu?

Mozil i jego nałogi - hazard, alkohol, kobiety

To oni są najbardziej GLAMOUR!

Więcej o:
Komentarze (25)
Mozil: Sprzedałem się, ale drogo
Zaloguj się
 • sto_twarzy

  Oceniono 5 razy 5

  Czesław to taki dziwny jak na polskie realia komercyjne człowiek, który ma w du.pie wszystkich i robi co mu się podoba. Ma gdzieś to, że jak np wystąpi w reklamie proszku do prania to będą gadać że się sprzedał. Prawda jest taka, że KAŻDY by tak chciał - być 100% sobą i robić w 100% to, na co ma się ochotę.

 • muuuka

  Oceniono 4 razy 4

  jedyny w tym kraju, który mówi prawdę.

 • fruzka

  Oceniono 6 razy 4

  mozil przynajmniej szczery....
  bedziemy tu pitolic o doopie maryny, ze artysta, ze dusza, ze wyzsze wartosci... ale sorry, rachunki sie same nie splaca, a marzenia (zwlaszcza te drogie) - same nie spelnia...

  a tych, co sie podsmiechuja z polskiego czeslawa, to zapraszam w konkury z jezykiem dunskim :D

 • maggieem

  Oceniono 8 razy 4

  Każdy potrafi tylko pieprzyć o komercji i o sprzedawaniu się. A z czego oni mają żyć? Niestety samą sztuką człowiek się nie naje!
  Jak jesteście tacy mądrzy wszyscy to idzcie do sklepu i kupcie jego płytę zamiast ściągać z neta! Jego sprawa co robi a jak jeszcze mu za to płaca to pozostaje się cieszyć.
  Pewnie gdyby wam ktoś zaproponował taki hajs jak jemu to byście powiedzieli 'nie dziękuję' Chciałabym w to wierzyć.

 • beer

  Oceniono 3 razy 3

  Przypuszczam,że każdy z branży chętnie wskoczyłby na jego miejsce i miał gdzieś niszę muzyczną.

 • zmierzchomania

  Oceniono 3 razy 3

  No i co z tego, że występuje w komercyjnym programie? Nadal jest sobą, nikogo nie udaje, nie odbiła mu przysłowiowa palma. Póki tworzy swoją cudowną muzykę wszystko jest ok.
  Tak na marginesie, co złego w byciu jurorem, bo nie rozumiem?

 • dmm

  Oceniono 3 razy 3

  uwielbiam go za tą szczerość.

 • muuuka

  Oceniono 7 razy 3

  Mozil na prezydenta !

 • sansa

  Oceniono 3 razy 3

  Nie wszystko, co się dobrze sprzedaje, jest towarem najwyższego sortu. Wszystko zależy od poziomu wymagań kupującego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX