Książę Harry się oświadczył!

Postanowił się ustatkować, ale...

Książę Harry postanowił się ustatkować. Trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu niepokorny książę oświadczył się swojej wieloletniej miłości, Chelsy Davy. Jego wybranka pochodzi z Afryki Południowej i jest córką milionera organizującego safari. Para spotyka się od ponad pięciu lat. Już dwa razy zrywali. Powodem ich kłótni były przeważnie zdrady Harry'ego.

Znajomi księcia twierdzą, że spóźnił się jednak z oświadczynami. Davy już kilka lat temu zależało na ślubie, ale teraz jest skoncentrowana na karierze i nie w głowie jej wybieranie sukienki, sali i kwiatków. Ślub z Harrym wolałaby odłożyć na później. Szkoda. Książę dla niej zerwał z imprezowym trybem życia. Na ślubie Williama podobno nawet unikał alkoholu. Złośliwi mówią, że nie pił, bo nie podobano jego ulubionego trunku czyli piwa:)

Ally

Zobacz także:

Nowa wybranka księcia Harrego jest już zajęta!

Książę Harry podrywał Pippę

Książę Harry spadł z konia

Więcej o:
Komentarze (19)
Książę Harry się oświadczył!
Zaloguj się
 • 1ania112

  Oceniono 2 razy 2

  :DD

 • bratek2

  Oceniono 4 razy 2

  niezly przystojniak z tego rudzielca. jest nawet bardzej interesujacy od swego lysiejacego brata. na miejscu tej narzeczonej nie grymasilbym, tylko czym predzej zaklepal to ciacho na wylacznosc, zanim sie rozmysli, albo mu przejda amory, albo...sprzatnie go jakas bardziej zdecydowana laska.

 • iloveem

  Oceniono 2 razy 2

  to wyspiarscy podatnicy się pewnie ucieszyli ;D

 • ken

  Oceniono 2 razy 2

  ta laska jest straszna

 • vendea

  Oceniono 4 razy 2

  Za 5 lat cały świat będzie żył ich ślubem ..

 • marka

  Oceniono 4 razy 2

  a mi wydaje się, że to Królowa zarządziła, najpierw ślub Williama i później jego młodszego brata- tak wygląda dużo lepiej. Nic na to nie poradzimy, tam musi być wszystko poukładane... nie ma miejsca na prawdziwe uczucia...

 • ladyzgaga

  Oceniono 3 razy 1

  Ta po środku jest podobna do tej aktorki z "Klanu" Kai Paschalskiej:D

 • filetrybny

  Oceniono 3 razy 1

  Może będąc na ślubie brata pozazdrościł mu uwagi całego świata.Angielskie brukowce sie ucieszą,znowu szykuje sie ogromny zysk na horyzoncie(abh.apolandia.com )

 • agnes898

  Oceniono 1 raz 1

  i szykuje się kolejne zamieszanie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX