Joe Jonas bez braci

Joe Jonas podczas rozdania nagród Billboardu opowiedział trochę o swoim nowym kawałku "See No More" i o współpracy z Chrisem Brownem. Sprawdźcie, co gwiazdor sądzi o koledze po fachu i o swoim solowym debiucie!

Joe Jonas na rozdaniu nagród Billboardu promował swój debiutancki krążek. Podekscytowany i lekko zdenerwowany, chętnie udzielał wywiadów i opowiadał o swoich odczuciach odnośnie pierwszego singla.

To jest piosenka, którą napisałem jakieś dwa miesiące temu, nazywa się ?See No More?. Wykonałem ją we współpracy z Chrisem Brownem. Któregoś dnia spotkaliśmy się z Chrisem, okazało się, że lubimy nawzajem swoją muzykę i postanowiliśmy nagrać coś razem. To było jak porażenie prądem. :)

Joe opowiedział tez trochę o samym Chrisie.

Zawsze byłem fanem jego muzyki. Poznaliśmy mnóstwo osób przez te lata, jego spotkałem pierwszy raz, kiedy miałem jakieś 15 lat. To wyszło tak naturalnie, spotkaliśmy się po paru latach, zaczęliśmy gadać, słuchać swojej muzyki i postanowiliśmy pracować razem.

Gwiazdor opowiedział też, o czym tak naprawdę jest jego piosenka.

Piosenka jest o końcu związku. Starasz się przez to przejść, ale czasem masz takie uczucie, że musisz ze wszystkim walczyć, żeby nie widzieć tej osoby. To może być pudełko z jej rzeczami czy cokolwiek, co sprawia, że przypominasz sobie tę osobę. A nie chcesz już jej widzieć.

Joe oczywiście wyznał też, że jest podekscytowany, ale i zdenerwowany perspektywą pracy bez braci.

Zawsze jest uczucie zdenerwowania, kiedy zaczyna się coś nowego, szczególnie w pojedynkę. Ale to jest fajnie, bardzo ekscytujące. Po raz pierwszy w życiu zrobię coś takiego sam, to coś nowego. Robiłem filmy, ale moi bracia zawsze tam byli. Nie mogę się doczekać.

A Wy nie możecie się doczekać? :)