Finalista "Mam talent" zrezygnował z "Top Trendów"

Z powodów osobistych.
Piotr Lisiecki rezygnuje z TOPtrendów Z powodów osobistych Finalista trzeciej edycji "Mam talent" Piotr Lisiecki zakwalifikował się do festiwalu TOPtrendy". Zrezygnował jednak z występu z powodów osobistych Finalista trzeciej edycji "Mam talent", Piotr Lisiecki, zakwalifikował się do festiwalu TOPtrendy". Postanowił jednak, że nie skorzysta z szansy występu i zrezygnował z powodów osobistych. Wokalista bierze też udział w innym konkursie muzycznym - "Wow! Music Award" stanowiącego część TVN Orange Warsaw Festival 2011. Oczywiście zgodnie z regulaminem obu festiwali Lisiecki nie miał obowiązku wyboru. W oświadczeniu, jakie wysłała wytwórnia EMI Music Polska, która zgłosiła Piotra, za przyczynę podaje względy osobiste artysty - poinformował Polsat. Czyżby walka o tytuł "Trendy" była policzkiem dla Lisieckiego? W końcu nagrał kiedyś płytę...

Finalista trzeciej edycji "Mam talent", Piotr Lisiecki, zakwalifikował się do festiwalu "TOPtrendy". Postanowił jednak, że nie skorzysta z szansy występu przed kilkumilionową publicznością. Przeszkodą w podjęciu decyzji są egzaminy i nadrabianie zaległości w nauce.

Piotr jest uczniem II klasy Liceum Ogólnokształcącego. Nagrywanie płyty, promocja oraz trasa koncertowa spowodowały duże nieobecności oraz zaległości w szkole. Aby zaliczyć ten rok i otrzymać promocję do klasy maturalnej, Piotr musi do końca czerwca poświęcić swój czas wyłącznie edukacji. W związku z tym, nie może wziąć udziału w Koncercie Trendy podczas tegorocznego Festiwalu Top Trendy - czytamy w oświadczeniu EMI Music Polska.

Wokalista weźmie udział w innym konkursie muzycznym, "Wow! Music Award", stanowiącym część TVN Orange Warsaw Festival 2011. Co prawda to nie to samo co "TOPtrendy", ale dobre i to jak na debiutanta.

Los jednak nie bywa aż tak bardzo okrutny.

Tak Piotr wystąpiła w finale "Mam talent":

elv

Zobacz TO:

Piotr Lisiecki wydaje płytę!

Ołtarzyk w nowej płycie Dody!

Najseksowniejsze mamy szołbiznes