Gorący występ Rihanny i Britney

Zaskakujący duet.
Gorący występ Rihanny i Britney Zaskakujący duet. Podczas gali Billboard Awards 2011 na wystąpiły razem dwie gwiazdy: Rihanna i Britney Spears. Panie uznały, że nie ma sensu dalej ze sobą rywalizować. To się nazywa niespodzianka. Podczas otwarcia gali Billboard Awards 2011 na jednej scenie wystąpiły aż dwie gorące gwiazdy, Rihanna i Britney Spears. Panie uznały, że nie ma sensu rywalizować ze sobą, a lepiej będzie połączyć wspólne siły i zaatakować konkurencję. Gwiazdy wykonały hulający na listach remiks piosenki Rihanny "S&M". Występ kipiał seksem. Najpierw pojawiła się Rihanna w białym body, a później dołączyła ubrana w skąpy czarny strój Britney. Tłum oszalał kiedy zobaczył na scenie niespodziankę w postaci księżniczki popu. Na deser pozostał taniec na rurze w towarzystwie przystojnych tancerzy zakończony bitwą na poduszki. Ten występ zapewne przejdzie do historii, a nawet jeśli nie, to i tak uznany został za najmocniejszy akcent tegorocznej gali. Obie gwiazdy dały czadu. Rihanna na żywo. Spears z playbacku...

To się nazywa niespodzianka. Podczas otwarcia gali Billboard Awards 2011 na jednej scenie wystąpiły aż dwie gorące gwiazdy, Rihanna i Britney Spears. Panie uznały, że nie ma sensu rywalizować ze sobą, a lepiej będzie połączyć wspólne siły i zaatakować konkurencję.

Gwiazdy wykonały hulający na listach remiks piosenki Rihanny "S&M". Występ kipiał seksem. Najpierw pojawiła się Rihanna w białym body, a później dołączyła ubrana w skąpy czarny strój Britney. Tłum oszalał kiedy zobaczył na scenie niespodziankę w postaci księżniczki popu. Na deser pozostał taniec na rurze w towarzystwie przystojnych tancerzy zakończony bitwą na poduszki. Ten występ zapewne przejdzie do historii, a nawet jeśli nie to i tak uznany został za najmocniejszy akcent tegorocznej gali.

Obie gwiazdy dały czadu. Rihanna na żywo. Spears z playbacku. Zabrakło tylko Katy Perry, psiapsióły rudowłosej. Ciekawe czy będzie foch na RiRi?

Występ Rihanny i Britney Spears na gali Billboard Awards 2011:

elv

Zobacz TO:

Jest nowy klip Britney Spears!

Rihanna płacze przez NAGIE zdjęcia

DUET Z AZERBEJDŻANU WYGRAŁ EUROWIZJĘ 2011!