Joe Jonas o przyjaźni z Chelsea Kane

Joe Jonas i Chelesa Kane nie pracują już razem na planie serialu Jonas, ale ich przyjaźń ciągle trwa. Średni bat Jonas wypowiadał się ostatnio w programie poświęconym dziewczynie i nie szczędził jej słów zachwytu
Joe Jonas o przyjaźni z Chelsea Kane Joe i Chelesa nie pracują już razem na planie serialu, ale ich przyjaźń trwa Joe Jonas i Chelesa Kane nie pracują już razem na planie "Jonas", ale ich przyjaźń ciągle trwa. Joe powiedział w wywiadzie, że uważa ją za kogoś wyjątkowego Joe Jonas i Chelesa Kane nie pracują już razem na planie serialu "Jonas", ale ich przyjaźń ciągle trwa. Średni brat Jonas wypowiadał się ostatnio w programie poświęconym dziewczynie i nie szczędził jej słów zachwytu. Joe uważa Chelsea za kogoś wyjątkowego. W wypowiedzi dla "Tańca z gwiazdami" opowiedział ostatnio o ich pierwszym spotkaniu i przyjaźni. - Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Chelsea, starała się o rolę w naszym serialu. Weszła do pokoju i po prostu zaraziła wszystkich swoją energią. Wygrała casting właściwie z miejsca, już pierwszego dnia. Nie jestem zaskoczony, że tak świetnie radzi sobie w "Tańcu z gwiazdami", zawsze robi wszystko najlepiej. To dopiero początek! - powiedział gwiazdor. Wierzycie w przyjaźń między chłopakiem i dziewczyną?

Joe i Chelsea zaprzyjaźnili się na planie serialu o braciach Jonas. Mimo że nie pracują już razem, ich przyjaźń trwa. Joe uważa Chelsea za kogoś wyjątkowego. W wypowiedzi dla "Tańca z gwiazdami" opowiedział ostatnio o ich pierwszym spotkaniu i przyjaźni.

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Chelsea, starała się o rolę w naszym serialu. Weszła do pokoju i po prostu zaraziła wszystkich swoją energią. Wygrała casting właściwie z miejsca, już pierwszego dnia. Nie jestem zaskoczony, że tak świetnie radzi sobie w "Tańcu z gwiazdami", zawsze robi wszystko najlepiej. To dopiero początek!

Zobaczcie fragment nagrania!

Wierzycie w przyjaźń między chłopakiem i dziewczyną?