Claudia Schiffer przeraźliwie wychudła

Przesadziła z dietą.
Claudia Schiffer przeraźliwie wychudła Przesadziła z dietą Claudia Schiffer tak jak chyba wszystkie większe gwiazdy świata spędza teraz czas na czerwonym dywanie w Cannes. I wygląda na przeraźliwie wychudzoną. Claudia Schiffer tak jak chyba wszystkie większe gwiazdy świata spędza teraz czas na czerwonym dywanie w Cannes. Gwiazdy, gdyby mogły, pewnie by tam nocowały. Tyle ze Claudia zamiast stać na czerwonym dywanie powinna pójść na obiad! Modelka jeszcze nigdy nie była tak wychudzona. Claudia rok temu urodziła trzecie dziecko. Tak jak każda gwiazda czuje presję, aby schudnąć po porodzie i mieć idealną figurę. Tyle że jej figura jest daleka od ideału. Każdy może policzyć kości Claudii, które wystają z jej skóry. Claudia!

Claudia Schiffer tak jak chyba wszystkie większe gwiazdy świata spędza teraz czas na czerwonym dywanie w Cannes. Gwiazdy gdyby mogły pewnie by tam nocowały. Tyle, ze Claudia zamiast stać na czerwonym dywanie powinna pójść na obiad! Modelka jeszcze nigdy nie była tak wychudzona.

Claudia rok temu urodziła trzecie dziecko. Tak jak każda gwiazda czuje presję aby schudnąć po porodzie i mieć ''idealną'' figurę. Tyle, że jej figura jest daleka od ideału. Każdy może policzyć kości Claudii, które wystają z jej skóry. Claudia! Zjedz coś!

 

(Screen z dailymail.co.uk)

(Claudia dziś i kiedyś)

 

Rudy

 

Zobacz to:

Najwięksi kobieciarze - oni ZDRADZILI

Okładki Mai Sablewskiej

MEGA WPADKA Anny Popek WIDEO