Edyta Górniak zmienia nazwisko

Kolejne postanowienia diwy.
Edyta Górniak zmienia nazwisko Kolejne postanowienia diwy Edyta Górniak próbuje odciąć się od swojego związku z Dariuszem Krupą. Ostatnio udała się do Urzędu Stanu Cywilnego, aby zrezygnować z nazwiska Krupa. Edyta Górniak na wszystkie możliwe sposoby próbuje odciąć się od swojego związku z Dariuszem Krupą. Niedawno gwiazda złożyła pozew o podział wspólnego majątku. Dalej idąc za ciosem, kilka dni temu udała się z wizytą do Urzędu Stanu Cywilnego w Milanówku, aby zrezygnować z nazwiska Krupa. - Edyta wymienia teraz wszystkie dokumenty, ponieważ postanowiła wrócić do panieńskiego nazwiska - powiedział w rozmowie z Fakt.pl Marcin Wieczorek, asystent piosenkarki. Mało kto wie, ale odkąd Edyta wyszła za mąż, prawnie funkcjonuje jako Edyta Górniak-Krupa. Takim nazwiskiem musi podpisywać się pod każdą umową, przy każdej transakcji płatniczej i innych sprawach formalnych. Nie jest to jej na rękę, bo przywołuje to w niej przykre wspomnienia sprzed lat. Podobno z takiej decyzji zadowolenia nie ukrywa też sam Krupa. Teraz czekamy, aż Edyta spali rzeczy po byłym mężu. Najlepiej na balkonie.

Edyta Górniak na wszystkie możliwe sposoby próbuje odciąć się od swojego związku z Dariuszem Krupą. Niedawno gwiazda złożyła pozew o podział wspólnego majątku. Dalej idąc za ciosem, kilka dni temu udała się z wizytą do Urzędu Stanu Cywilnego w Milanówku, aby zrezygnować z nazwiska Krupa.

Edyta wymienia teraz wszystkie dokumenty, ponieważ postanowiła wrócić do panieńskiego nazwiska - powiedział w rozmowie z Fakt.pl Marcin Wieczorek, asystent piosenkarki.

Mało kto wie, ale kiedy Edyta wyszła za mąż prawnie funkcjonuje jako Edyta Górniak-Krupa. Takim nazwiskiem musi podpisywać się pod każdą umową, przy każdej transakcji płatniczej i innych sprawach formalnych. Nie jest to jej na rękę, bo przywołuje to w niej przykre wspomnienia sprzed lat. Podobno z takiej decyzji zadowolenia nie ukrywa też sam Krupa.

Teraz czekamy, aż Edyta spali rzeczy po byłym mężu. Najlepiej na balkonie.

rura

Zobacz TO:

Górniak była zdradzana

Edyta Górniak w fatalnej stylizacji

Edyta Górniak niemal bez makijażu