Edyta Górniak zmienia nazwisko

Kolejne postanowienia diwy.
Edyta Górniak zmienia nazwisko Kolejne postanowienia diwy Edyta Górniak próbuje odciąć się od swojego związku z Dariuszem Krupą. Ostatnio udała się do Urzędu Stanu Cywilnego, aby zrezygnować z nazwiska Krupa. Edyta Górniak na wszystkie możliwe sposoby próbuje odciąć się od swojego związku z Dariuszem Krupą. Niedawno gwiazda złożyła pozew o podział wspólnego majątku. Dalej idąc za ciosem, kilka dni temu udała się z wizytą do Urzędu Stanu Cywilnego w Milanówku, aby zrezygnować z nazwiska Krupa. - Edyta wymienia teraz wszystkie dokumenty, ponieważ postanowiła wrócić do panieńskiego nazwiska - powiedział w rozmowie z Fakt.pl Marcin Wieczorek, asystent piosenkarki. Mało kto wie, ale odkąd Edyta wyszła za mąż, prawnie funkcjonuje jako Edyta Górniak-Krupa. Takim nazwiskiem musi podpisywać się pod każdą umową, przy każdej transakcji płatniczej i innych sprawach formalnych. Nie jest to jej na rękę, bo przywołuje to w niej przykre wspomnienia sprzed lat. Podobno z takiej decyzji zadowolenia nie ukrywa też sam Krupa. Teraz czekamy, aż Edyta spali rzeczy po byłym mężu. Najlepiej na balkonie.

Edyta Górniak na wszystkie możliwe sposoby próbuje odciąć się od swojego związku z Dariuszem Krupą. Niedawno gwiazda złożyła pozew o podział wspólnego majątku. Dalej idąc za ciosem, kilka dni temu udała się z wizytą do Urzędu Stanu Cywilnego w Milanówku, aby zrezygnować z nazwiska Krupa.

Edyta wymienia teraz wszystkie dokumenty, ponieważ postanowiła wrócić do panieńskiego nazwiska - powiedział w rozmowie z Fakt.pl Marcin Wieczorek, asystent piosenkarki.

Mało kto wie, ale kiedy Edyta wyszła za mąż prawnie funkcjonuje jako Edyta Górniak-Krupa. Takim nazwiskiem musi podpisywać się pod każdą umową, przy każdej transakcji płatniczej i innych sprawach formalnych. Nie jest to jej na rękę, bo przywołuje to w niej przykre wspomnienia sprzed lat. Podobno z takiej decyzji zadowolenia nie ukrywa też sam Krupa.

Teraz czekamy, aż Edyta spali rzeczy po byłym mężu. Najlepiej na balkonie.

rura

Zobacz TO:

Górniak była zdradzana

Edyta Górniak w fatalnej stylizacji

Edyta Górniak niemal bez makijażu

Więcej o:
Komentarze (38)
Edyta Górniak zmienia nazwisko
Zaloguj się
 • beata32

  Oceniono 11 razy 11

  Co za widomóść Edyta Górniak będzie się nazywać Edyta Górniak ale szok !!!!!!!

 • list

  Oceniono 4 razy 4

  lustro7 tak tak brakuje ci go oj brakuje

 • edycia658

  Oceniono 10 razy 4

  Jak dla mnie... to kazda kobieta po rozwodzie powinna wracac do nazwiska panienskiego!! nazwisko meza nosi sie wtedy gdy jest sie jego zona.. tak powinno byc!

 • niusiek123

  Oceniono 6 razy 4

  no i giit.

 • list

  Oceniono 5 razy 3

  wicur a gdzie twoje miejsce? chyba nie masz swego konta ,tulacz po swiecie i zyjesz na krzywy ryj . ciebie nawet tabor by nie zabral golo-dupcu

 • zgredek1

  Oceniono 4 razy 2

  I dobrzee :). Edytaa:*

 • lancet

  Oceniono 4 razy 2

  czas najwyzszy!

 • dorisekx

  Oceniono 1 raz 1

  wale.polske;Edzia nie jest lezbą !

 • essence.

  Oceniono 1 raz 1

  "Oczywiście, że powinna wrócić - do Anglii i tam męczyć społeczeństwo swym wyciem..." - Nie lubię Edyty Górniak, ale chyba nie wiesz co to jest wycie, popatrz na taką Ewę Farną i Dodę, przypominam, iż Edyta zajęła drugie miejsce na Eurowizji, więc jakoś trudno uwierzyć w to, że wyje, przyznaję, że w niektórych piosenkach nie wykazała swojego talentu.
  P.S. Ciekawe jak ty śpiewasz -,-

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX