Nowy klip Beyonce. HIT czy KIT?

Nowy klip Beyonce Po dłuższej przerwie do muzycznej ofensywy przystępuje Beyonce. Po dłuższej przerwie do muzycznej ofensywy przystępuje Beyonce. Nagrała prowokujący teledysk. "Run the world (Girls)" to taneczny i realizatorski majstersztyk. Beyonce nagrała prowokujący i pełen efektów specjalnych teledysk. Wynajęto do niego tłumy statystów i kręcono w różnych plenerach. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Podobno, to jej najlepszy klip w karierze. "Run the world (Girls)" to taneczny i realizatorski majstersztyk. W kręconym na pustyni Mojave teledysku widzimy Beyonce dosiadającą konia i tresującą dzikie hieny, uwięzioną w klatce i wreszcie prowadzącą armię wyzwolonych kobiet do walki z groźnie wyglądającym gangiem mężczyzn ubranych na czarno. Ale najbardziej feministyczny i ekscytujący moment czeka nas na samym końcu, gdy grupa kobiet w bojowym szyku rusza do dynamicznego tańca w rytm energicznego zawołania: "Kto rządzi światem? Dziewczyny!" i bojowych werbli.

Po dłuższej przerwie do muzycznej ofensywy przystępuje Beyonce. I to od razu z grubej rury. nagrała prowokujący i pełen efektów specjalnych teledysk. Wynajęto do niego tłumy statystów i kręcono w różnych plenerach. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Podobno, to jej najlepszy klip w karierze. Obejrzyjcie i zdecydujcie w naszej sondzie czy to HIT czy KIT?

Aik

Zobacz także:

Beyonce nie mogła wejść po schodach. WIDEO

Beyonce kupiła Jay-Z auto za 6 milionów

Zakazana reklama z NAGĄ Beyonce. Wideo

Jak ci się podoba nowy klip Beyonce?
Więcej o:
Komentarze (43)
Nowy klip Beyonce. HIT czy KIT?
Zaloguj się
 • kokonono

  Oceniono 5 razy 3

  teledysk jest świetny. Piosenki niestety nie da się tego słuchać, poza tym to plagiat www.youtube.com/watch?v=VxD_7S7bl8k

 • xxivonkaxx

  Oceniono 4 razy 2

  Piosenka mi się nie podoba,a teledysk ujdzie.Jedyne co mi sie podoba to ,to jak wygląda.

 • lastone

  Oceniono 8 razy 2

  na sreenie wygląda jak Jennifer Lopez

 • zochajpnaczy

  Oceniono 1 raz 1

  www.youtube.com/watch?v=g2nmgcVbfKE

  zero własnego stylu....

 • oscarp

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo ciekawe połączenie RnB i nowoczesnego etno. Bardzo profesjonalnie.

 • wielkief

  Oceniono 1 raz 1

  @mlo0oda znalazła się znawczyni muzyki hahahaha beyonce [*]

 • anahi33

  Oceniono 3 razy 1

  Doda powinna nagrać teledysk w takim stylu tanecznym ;d

 • mlo0oda

  Oceniono 3 razy 1

  zgadzam sie z rxn!!! Beyonce jest jedyna "charakterystyczna" i najlepsza - i nikt nie tanczy tak jak ONA! a o glosie nie wspomne.

 • rxn

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie!!! Jakie porownania do Pussycat Dolls (?), Lady Gagi, Shakiry, czy Rihanny?! Halo! to ona była pierwsza na muzycznym rynku i jest najlepsza wokalnie, tanecznie i ma najlepsze pomysły. Zapamiętaj to jeden z drugim 13 -latku i wiecej mi do żadnej Nicole Scherzicośtam nie porównuj, bo naprawdę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX