Nick Jonas ma dziewczynę!

Internauci szaleją. Nie dość, że Nick Jonas ma dziewczynę, to jeszcze jest ona 8 lat starsza od niego! Kim jest ta kobieta?
Nick Jonas ma dziewczynę! Nick Jonas ma dziewczynę, która jest od niego o 8 lat starsza! Nick Jonas ma dziewczynę, która jest od niego o 8 lat starsza! Wybranką najmłodszego z braci Jonas jest znana piosenkarka Delta Goodrem Internauci szaleją. Nie dość, że Nick Jonas ma dziewczynę, to jeszcze jest ona 8 lat starsza od niego! Kim jest ta kobieta? Poznali się w studiu nagraniowym, gdzie pracowali razem nad muzyką. Z tego spotkania wynikło, jak widać, nie tylko wspólne nagranie, lecz także... wspólne bicie serc! Para nic sobie nie robi z różnicy wieku i wygląda na bardzo szczęśliwą. Kim jest ta tajemnicza wybranka najmłodszego z braci Jonas, 19-letniego Nicka? To nikt inny, jak znana piosenkarka Delta Goodrem! Co sądzicie o związkach pomimo takiej różnicy wieku?

Poznali się w studiu nagraniowym, gdzie pracowali razem nad muzyką. Z tego spotkania wynikło, jak widać, nie tylko wspólne nagranie, lecz także... wspólne bicie serc! Para nic sobie nie robi z różnicy wieku i wygląda na bardzo szczęśliwą. Kim jest ta tajemnicza dziewczyna? To nikt inny, jak znana piosenkarka, Delta Goodrem!

Co sądzicie o związkach pomimo takiej różnicy wieku?