Polka zajęła OSTATNIE miejsce na Eurowizji!

Szokujące wyniki Eurowizji.
Polka zajęła ostatnie miejsce Szokujące wyniki Eurowizji. Przecieramy oczy z niedowierzania! Magdalena Tul, zajęła ostatnie 19. miejsce w półfinale konkursu Eurowizji. Może czas wycofać się z tego konkursu? Przecieramy oczy z niedowierzania! Reprezentantka Polski, Magdalena Tul, zajęła ostatnie 19. miejsce w półfinale konkursu Eurowizji. Jest to o tyle dziwna sytuacja, że piosenka "Jestem", którą zaśpiewała we wtorek była wysoko notowana u bukmacherów. Zachwytom ze strony europejskich dziennikarzy też nie było końca. Wsparcie dla Polki wyrazili fani z całej Europy. Na swoim fanpage'u na Facebooku piosenkarka napisała: "Jestem trochę rozczarowana , bo choć daliśmy z siebie wszystko, poległam na początku, choć na próbach zapowiadało się ok. Czy miało to związek z awansem, tego się już nie dowiem, ale postaram się spłacić kredyt zaufania jakim mnie obdarzyliście. Dziękuję - Magdalena Tul". Taka sytuacja daje wiele do myślenia. Nie trzeba ukrywać faktu, że w innych krajach były problemy z transmisją podczas występu Polki. Do tego dotarły głosy, że na Magdę nie można było wysyłać SMS-ów. Mimo wszystko uważamy, że pierwszy raz od lat nie musimy się wstydzić polskiego występu i nie zgadzamy się z wynikiem głosowania Europy. Może najwyższa pora wycofać się z Eurowizji? W końcu to już konkurs bardziej azjatycki niż europejski... Na Polskę zagłosowały następujące kraje: Wielka Brytania (5 pkt), Węgry (4 pkt), Gruzja (4 pkt), Norwegia (3 pkt) i Litwa (2 pkt).

Przecieramy oczy z niedowierzania! Reprezentantka Polski, Magdalena Tul, zajęła ostatnie 19. miejsce w półfinale konkursu Eurowizji. Jest to o tyle dziwna sytuacja, że piosenka "Jestem", którą zaśpiewała we wtorek była wysoko notowana u bukmacherów. Zachwytom ze strony europejskich dziennikarzy też nie było końca. Wsparcie dla Polki wyrazili fani z całej Europy. Na swoim fanpage'u na Facebooku piosenkarka napisała:

Jestem trochę rozczarowana , bo choć dalismy z siebie wszystko, poległam na poczatku, choć na próbach zapowiadało się ok. Czy miało to zwiazek z awansem, tego się już nie dowiem, ale postaram się spłacić kredyt zaufania jakim mnie obdarzyliście. Dziękuję - Magdalena Tul.

Taka sytuacja daje wiele do myślenia. Nie trzeba ukrywać faktu, że w innych krajach były problemy z transmisją podczas występu Polki. Do tego dotarły głosy, że na Magdę nie można było wysyłać SMS-ów.

Mimo wszystko uważamy, że pierwszy raz od lat nie musimy się wstydzić polskiego występu i nie zgadzamy się z wynikiem głosowania Europy. Może najwyższa pora wycofać się z Eurowizji? W końcu to już konkurs bardziej azjatycki niż europejski...

Na Polskę zagłosowały następujące kraje: Wielka Brytania (5 pkt), Węgry (4 pkt), Gruzja (4 pkt), Norwegia (3 pkt) i Litwa (2 pkt).

Występ Polki Magdy Tul na Eurowizji:


elv

Zobacz TO:

Eurowizja: 7 powodów, dla których przegraliśmy

Wtopa na Eurowizji? Nie dochodziły głosy?

DUET Z AZERBEJDŻANU WYGRAŁ EUROWIZJĘ 2011!


Czy Polska powinna wycofać się z Eurowizji?