Paweł Staliński spotyka się z tancerką?

Paweł Staliński i Paulina Biernat.
Staliński spotyka się z tancerką? Paweł Staliński i Paulina Biernat. Są widziani razem... Paweł Staliński i Paulina Biernat spotykają się. Paweł w kwietniu bawił się na dwóch imprezach w towarzystwie Pauliny. Już nie ukrywają swojego szczęścia? Pawła Stalińskiego bliżej poznaliśmy za sprawą show "Taniec z gwiazdami". Program przyniósł mu sławę i pieniądze. Na planie show Paweł poznał 20-letnią tancerkę Paulinę Biernat. W programie nie tworzyli pary tanecznej, ale poza planem świetnie się dogadywali. - Paulina to bardzo skromna dziewczyna. Pochodzi z Kielc. Próbuje swych sił jako nauczycielka tańca. Daje też Pawłowi lekcje, a po zajęciach chętnie razem chodzą na kolacje. Zawsze są radośni i widać od razu, że są szczęśliwi - mówi "Rewii" kolega Pauliny. Czy przyjaźń przeobraziła się w coś poważniejszego? Paweł i Paulina spotykają się od kilku miesięcy. Jeszcze niedawno Paweł pokazywał się na salonach tylko w towarzystwie mamy Doroty Stalińskiej. W kwietniu bawił się na dwóch warszawskich imprezach w towarzystwie Pauliny. Już nie ukrywają swojego szczęścia?

Pawła Stalińskiego bliżej poznaliśmy za sprawą show "Taniec z gwiazdami". Program przyniósł mu sławę i pieniądze. Na planie show Paweł poznał 20-letnią tancerkę Paulinę Biernat. W programie nie tworzyli pary tanecznej, ale poza planem świetnie się dogadywali.

Paulina to bardzo skromna dziewczyna. Pochodzi z Kielc. Próbuje swych sił jako nauczycielka tańca. Daje też Pawłowi lekcje, a po zajęciach chętnie razem chodzą na kolacje. Zawsze są radośni i widać od razu, że są szczęśliwi - mówi "Rewii" kolega Pauliny.

Czy przyjaźń przeobraziła się w coś poważniejszego?Paweł i Paulina spotykają się od kilku miesięcy. Jeszcze niedawno Paweł pokazywał się na salonach tylko w towarzystwie mamy, Doroty Stalińskiej. W kwietniu bawił się na dwóch warszawskich imprezach w towarzystwie Pauliny. Już nie ukrywają swojego szczęścia?

Ally

Zobacz także:

Paweł Staliński gwiazdą pokazu mody

Oni spędzą walentynki samotnie

Te gwiazdy urodziły się w 2010 roku