Kuźniar jedzie po Rusin: Nienawidzę grafomaństwa

Znów się obrzucają błotem.

Konflikt między Jarosławem Kuźniarem i Kingą Rusin trwa. Przetrwa chyba nas wszystkich. Tym razem oliwy do ognia dolał Kuźniar:

Powiedziałem to, co powiedziałem. Nie wstydzę się tego, bo nienawidzę grafomaństwa i tyle - powiedział w sobotnim wywiadzie dla radia RMF FM. - Takie są reguły programu na żywo. Czasem ktoś mi podsyła link i mówi: "Zobacz, odbiła sobie". A w gruncie rzeczy to przecież dorosła kobieta. Jeśli coś ją ubodło, to niech zadzwoni, pogada. A ona robi ustawkę z dziennikarzem z "SE", daje mu wywiad, w którym on pyta: "Jak to jest być tak cudowną na ekranie jak pani?", a ona odpowiada: "To coś, co się ma, ale są tacy, którzy tylko udają inteligentnych" i niby przez przypadek ten dziennikarz mówi: "Aha, to dlatego Jarosław Kuźniar nie wypływa na szerokie wody", a na to ona: "A kto to jest?", no to już jest dziecinada. Ja do tego poziomu nie schodzę.

Dla tych, co już się pogubili, o co właściwie poszło przypominamy, że wszystko zaczęło się od wypowiedzi Kuźniara w programie "Poranek 24", gdzie wyśmiał wątpliwy talent literacki Rusin. Kinga nigdy mu tego nie daruje!

Zobacz także:

Rusin do Kuźniara: Jarku, możesz wyjść...

To Wellman stoi za konfliktem Rusin i Kuźniara?

Konflikt Rusin i Kuźniara. Czemu się nie lubią?

Więcej o:
Komentarze (36)
Kuźniar jedzie po Rusin: Nienawidzę grafomaństwa
Zaloguj się
 • swiatlo

  Oceniono 9 razy 7

  Co się dzieje z tym polskimi niby-to celebrytami? Kuźniar z Rusin, Piróg z Egurrolą, Maja Sablewska z Wojewódzkim, Doda z Górniak! A na dodatek Kaczyński z Tuskiem. Ludzie, to tylko w Polsce takie bagno!

 • szaron_stoln

  Oceniono 8 razy 6

  Przecież on ma rację. Czytaliście tę jej "książkę"? Ja miałam tę wątpliwą przyjemność. To "dzieło" jest kompletnie niepotrzebną pozycją na rynku księgarskim.

 • dmm

  Oceniono 11 razy 5

  brawo Jareek! :D

 • rich..girl

  Oceniono 8 razy 4

  Kuźniar: Jeśli coś ją ubodło, to niech zadzwoni, pogada" no i vice versa Kuźniar!!! Trzeba było pieprz*&^& o niej na wizji? teraz się dziwi, a kobita ma do niego niby jeszcze dzwonic?hahaha facet jest generalnie porazka roku

 • pieknaja

  Oceniono 6 razy 4

  Kinia nie jest zbyt inteligentna jesli nie wstydzila sie wydac takiego badziewia...

 • arscantata

  Oceniono 3 razy 3

  Cóż, szkoda, bo oboje mają swoje zalety - Kinga jest niezła w programach typowo rozrywkowych (stąd można jej wybaczyć takiego gniota, o ile nie aspiruje do bycia książką dla intelektualistów), a Kuźniar ma coś do powiedzenia i jest bezkompromisowy, ma ciekawego bloga, sensownie myśli. Szkoda, że się kłócą, skoro w ogóle są na tej samej płaszczyźnie, nawet jeśli chodzi o TVN.

 • jkjk

  Oceniono 3 razy 3

  Akcji Kingi Rusin żadna gimnazjalistka by się nie powstydziła , no cóż niektórzy na starość zamiast mądrzeć to mają na odwrót ale Kużniar też nie jest bez winy , krytykowanie koleżanki bądź co bądź z pracy publicznie jest głupie Generalnie piaskownica

 • dodosdontquack

  Oceniono 5 razy 3

  Kinga Rusin o byciu inteligentnym?! The end is nigh!

 • strynorynalium

  Oceniono 2 razy 2

  Ale bez Kuźniara poranki tvn48 byłyby nudne, wtyka wszystkim zawodowo :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX