Whitney Houston trafiła na odwyk

Rodzina Houstonów dalej rozrabia.

''Houston, mamy problem'' w kontekście rodziny Whitney Houston było w mediach chyba częściej powtarzane niż we wszystkich amerykańskich filmach sensacyjnych. Niedawno podawaliśmy informację o tym, że niepełnoletniej córce Whitney - Bobbi Kristinie Brown grozi pół roku więzienia za spożywanie alkoholu a jej synowi Nicholas Gordon rok za posiadanie broni. Matka nie chciała być gorsza. Tak przegięła z narkotykami i alkoholem, że znów trafiła na odwyk.

Portal tmz.com podaje, że od dziesięciu dni artystka znajduje się na odwyku. Podobno Whitney zgłosiła się tam dobrowolnie, bo chce być gotowa do nowego filmu, w którym ma grać. Każdy powód jest dobry ale czy nie lepszy byłby np. ''nie chcę być już dłużej uzależniona'' czy ''niszczę sobie życie''. Ale to tylko takie tam propozycje.

 

 

Rudy

 

Zobacz to:

Dzieci Houston narozrabiały. Pójdą siedzieć?!

William i Kate pojechali na miesiąc miodowy

Kupicha przyleciał do Lisa helikopterem!

Więcej o:
Komentarze (11)
Whitney Houston trafiła na odwyk
Zaloguj się
 • onomatopeja

  Oceniono 5 razy 5

  Jest jedna z trzech najlepszych głosów na swiecie przy "i will always love you" łzy jak grochy leciały i co sie z nia stało o_O Nie myslałam że po rozstaniu z jej ex spadnie tak nisko bo juz chyba niżej to tylko dołek na cmentarzu .Przykro patrzeć :/ a ponoć miała juz wyjść na prosty tor

 • jagger2009

  Oceniono 2 razy 2

  XXI wiek szybkie tempo duzo stressow wiec nie ma sie codziwic dobrze ze stac ja aby finansowac te wszystkie sprawy i adwokatow bo inaczej byloby niezbyt wesolo zycze jej powodzenia

 • fan_sochackiej

  Oceniono 2 razy 2

  WHITNEJ DIVA !!!!

 • alus1987

  Oceniono 2 razy 2

  Ona była kobiecą ikoną muzyki lat 90.Teraz jest tylko legendą.Jej sława trwała krótko.Mam nadzieję,że Whitney wreszcie oprzytomnieje i zacznie walczyć o swoje bycie na estradzie.

 • a.nika

  Oceniono 1 raz 1

  Alus1987 GWIAZDĄ i DIVĄ to ona jest i zawsze już będzie!!

 • zacznij

  Oceniono 1 raz 1

  A kto w Hollywood nie cpa? Na palcach jednej renki mozna zliczyc pewnie.

 • alus1987

  Oceniono 3 razy 1

  A.nika-była gwiazdą,ale miała zapaść artystyczną na 10 lat.Od 10 lat jej kariera jest wisi na włosku.Niby wydała 2 lata temu płytę,ale koncerty były słabe.

 • a.nika

  Oceniono 3 razy 1

  Alus1987@ co Ty piszesz za bzdury??? Krótko trwała jej sława?? Ona śpiewa od dziecka, w 1985 roku zadebiutowała i od tego czasu nieustannie do 2005 roku była numerem jeden!! Jej sława będzie trwała już zawsze bo tyle ile ona miała hitów, tyle ile ona ma wrodzonego talentu, tyle ilu ona ma fanów .... to jedynie Madonna, Celine i Michael i może jeszcze kilka nazwisk na świecie może z nią konkurować!! Szkoda że nie może się podnieść po upadku bo jest MEGA talentem ale cóż zawsze mamy youtube, wspomnienia i nadzieję że to kiedyś wróci.

 • keyt9393

  Oceniono 1 raz 1

  There is no novelty is sliding more and more on it mixes his daughter can see what it's mother can not take care of yourself and what is the daughter of a shame that this has fallen as a non-fan I wish her ​​all the best that's all. ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX