William i Kate pojechali na miesiąc miodowy

Para będzie odpoczywać przez dwa tygodnie.
Miesiąc miodowy Williama i Kate Książęca para będzie odpoczywać przez dwa tygodnie. Jak podaje portal dailymail.co.uk książę William i księżna Kate wyjechali na miesiąc miodowy. Para przez 2 tygodnie będzie odpoczywać w willi na Seszelach. Jak podaje portal dailymail.co.uk książę William i księżna Kate wyjechali na miesiąc miodowy. Według informatora portalu, para przez 2 tygodnie będzie odpoczywać na Seszelach w luksusowej willi. Noc w tym miejscu kosztuje 4 tys. funtów, czyli 17 tys. 760 zł, co daje prawie 250 tys. zł za dwa tygodnie! Para na miesiąc miodowy poleciała prywatnym samolotem. Rzecznik Pałacu mówi: - Nie potwierdzamy, ani nie komentujemy, gdzie para młoda pojechała na miesiąc miodowy. Potwierdzamy, że faktycznie wyjechali. Książę i księżna prosili o uszanowanie ich prywatności. Jak wygląda miejsce, gdzie William i Kate spędzą miesiąc miodowy? Portal opisuje go tak: "Na wyspach znajduje się tylko garstka luksusowych willi. Wykonane są ręcznie z lokalnego drewna. Znajduje się tam prywatny ogród i miejsce do jogi. W każdej willi jest lokaj i kucharz, który przygotowuje dania ze świeżo złapanych ryb i wszystkiego czego zażyczy sobie młoda para. To jest jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi, a najbliższe dwa tygodnie będą najpiękniejszym czasem w życiu Kate. Tam jest wszystko, czego można oczekiwać od miesiąca miodowego, a nawet więcej: piękne plaże, tropikalne morze i prywatność. Podobno Kate do ostatniej chwili nie wiedziała, gdzie spędzi miesiąc miodowy. Jaki ten William jest romantyczny!

Jak podaje portal dailymail.co.ukksiążę William i księżna Kate wyjechali na miesiąc miodowy. Według informatora portalu, para przez 2 tygodnie będzie odpoczywać na Seszelach w luksusowej willi. Noc w tym miejscu kosztuje 4 tys. funtów, czyli 17 tys. 760 zł, co daje prawie 250 tys. zł za dwa tygodnie!

Para na miesiąc miodowy poleciała prywatnym samolotem. Rzecznik Pałacu mówi:

Nie potwierdzamy ani nie komentujemy, gdzie para młoda pojechała na miesiąc miodowy. Potwierdzamy, że faktycznie wyjechali. Książę i księżna prosili o uszanowanie ich prywatności.

Jak wygląda miejsce, gdzie William i Kate spędzą miesiąc miodowy? Portal opisuje go tak:

Na wyspach znajduje się tylko garstka luksusowych willi. Wykonane są ręcznie z lokalnego drewna. Znajduje się tam prywatny ogród i miejsce do jogi. W każdej willi jest lokaj i kucharz, który przygotowuje dania ze świeżo złapanych ryb i wszystkiego czego zażyczy sobie młoda para. To jest jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi a najbliższe dwa tygodnie będą najpiękniejszym czasem w życiu Kate. Tam jest wszystko czego można oczekiwać od miesiąca miodowego, a nawet więcej: piękne plaże, tropikalne morze i prywatność.

 

Podobno Kate do ostatniej chwili nie wiedziała, gdzie spędzi miesiąc miodowy. Jaki ten William jest romantyczny!

Rudy

 

Zobacz to:

Księżna Kate jest w ciąży?

Księżna Kate w spożywczaku

Pippa dostała ofertę zagrania w porno