Zobacz, jak wygląda narzeczony Pippy

Jest maklerem.
Z kim chodzi Pippa Middleton? Związek z księciem Harrym raczej nie wchodzi w grę. Media chciałyby połączyć Pippę Middleton z księciem Harrym, który flirtował z nią na ślubie. Okazuje się, że jest już zaręczona z maklerem Alexem Loudonem. Media bardzo chciałyby połączyć Pippę Middleton z księciem Harrym, który flirtował z nią na ślubie. Okazuje się, że serce pięknej Pippy jest już zajęte. Młodsza siostra Middleton zaręczona jest z maklerem Alexem Loudonem. Portal dailymail.co.uk pokazał zdjęcia narzeczonego Pippy. Informator portalu mówi: - Para żyje ze sobą w Londynie. Pippa często odwiedza rodzinę Alexa w ich domu w Kent. Alex nie wyobraża sobie, aby mógł spędzić przyszłość z kimkolwiek innym niż Pippa. Pippa jest też koleżanką dziewczyny Harry'ego, Chelsy Davy. Pippa i Chelsy często ze sobą imprezują. A wszyscy wiedzą, że imprezy z Pippą są szalone.

Media bardzo chciałyby połączyć Pippę Middleton z księciem Harrym, który flirtował z nią na ślubie. Okazuje się, że serce pięknej Pippy jest już zajęte. Młodsza siostra Middleton zaręczona jest z maklerem Alexem Loudonem.

Portal dailymail.co.uk pokazał zdjęcia narzeczonego Pippy. Informator portalu mówi:

Para żyje ze sobą w Londynie. Pippa często odwiedza rodzinę Alexa w ich domu w Kent. Alex nie wyobraża sobie, aby mógł spędzić przyszłość z kimkolwiek innym niż Pippa.

Pippa jest też koleżanką dziewczyny Harry'ego, Chelsy Davy. Pippa i Chelsy często ze sobą imprezują. A wszyscy wiedzą, że imprezy z Pippą są szalone.

Tak na marginesie, ciekawe jak Alex zareagował na wyciek imprezowych zdjęć Pippy. W końcu nie jest mężczyzną ze zdjęcia, z którym jego ukochana szaleje rozebrana do stanika.

 

 

Zobacz to:

Brat Kate Middleton pozował NAGO do zdjęć! FOTO

Koniec "Plebanii". Jak zmieniali się aktorzy serialu?

Jak milioner zabiegał o względy Dody?