Kalata nagra piosenkę z Paulą

Była minister śpiewa.
Kalata nagra piosenkę z Paulą Była pani minister ujawnia talent muzyczny Anna Kalata nagrała piosenkę z debiutująca wokalistką Paulą. Trwają ostatnie poprawki. Póki co, panie zamieściły w serwisie YouTube krótka zapowiedź piosenki Anna Kalata po 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" znikła z szołbiznesu. Ostatni raz pojawiła się publicznie na gali "Plotki Roku 2010" i ślad po niej zaginął. Okazuje się, że była pani minister znów chce dać o sobie znać. Pomoże jej w tym debiutująca wokalistka Paula, z którą Kalata nagrała piosenkę! Niestety, kawałek nie jest jeszcze dostępny w sieci, gdyż wprowadzane są ostatnie poprawki. Póki co, Paula i Anna Kalata zamieściły w serwisie YouTube krótką zapowiedź piosenki.

Anna Kalata po 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" zniknęła z szołbiznesu. Ostatni raz pojawiła się na naszej gali "Plotki Roku 2010" i ślad po niej zaginął. Była pani minister znów chce podbić szołbiznes. Pomoże jej w tym debiutująca wokalistka Paula z którą Kalata nagrała piosenkę!

Kawałek nie jest jeszcze dostępny w sieci, ale pracę nad nim trwają. Póki co, Paula i Anna Kalata zamieściły na serwisie YouTube zapowiedź i fragment piosenki.

Co o tym wszystkim myślicie?

Mrock

Zobacz także:

Najbardziej spektakularne metamorfozy roku

Najpiękniejsze gwiazdy u Rosati

Po "TzG" gwiazdy szalały na imprezie