Madox nagrał kolejną piosenkę

Uda mu się podbić Polskę?
Madox nagrał kolejną piosenkę Uda mu się podbić Polskę? Madox, uczestnik "Mam talent", w kooperacji z Marcinem Pawlowskim - Pawbeats nagrał piosenkę "On and on". Pawłowski to autor muzyki do filmu "Mój mały Manhatan" Jeden z najciekawszych uczestników polskiego "Mam talent" zamierza zawojować rodzimy rynek muzyczny i wypuszcza singiel za singlem. Nie tak dawno prezentowaliśmy wam piosenkę "High on you", a teraz Madox zaskakuje czymś zupełnie nowym. W kooperacji z Marcinem Pawłowskim - Pawbeats nagrał piosenkę "On and on". Marcina Pawłowskiego możecie kojarzyć z muzyką do filmu "Mój mały Manhattan". To właśnie on jest jej autorem. Co do nowej piosenki Madoxa, to nie ulega wątpliwości, że ma spory potencjał.

Jeden z najciekawszych uczestników polskiego "Mam talent" zamierza zawojować rodzimy rynek muzyczny i wypuszcza singiel za singlem. Nie tak dawno prezentowaliśmy wam piosenkę "High on you", a teraz Madox zaskakuje czymś zupełnie nowym. W kooperacji z Marcinem Pawłowskim - Pawbeats nagrał piosenkę "On and on". Marcina Pawłowskiego możecie kojarzyć z muzyką do filmu "Moj mały Manhattan". To właśnie on jest jej autorem.

Co do nowej piosenki Madoxa, to nie ulega wątpliwości, że ma spory potencjał. Czy polskie stacje radiowe podchwycą ten styl i zaczną grać jego przeboje? Przekonamy się niebawem.

Aik

Zobacz także:

Jest NOWY singiel Madoxa!

MADOX wraca! I wygląda jak Magda Mołek!

Madox z "Mam talent" wraca z nowym singlem