Doda: Czasami jest mi ciężko

Wyznania "królowej" dla 'Gali'
Czasami jest mi ciężko Doda opowiada o swoim życiu po rozstaniu z Nergalem. Po rozstaniu z Nergalem Doda raczej milczała. W wywiadzie dla "Gali" postanowiła się jednak wreszcie odnieść do ostatnich wydarzeń ze swojego życia prywatnego Po rozstaniu z Nergalem Doda raczej milczała. W wywiadzie dla "Gali" postanowiła się jednak wreszcie odnieść do ostatnich wydarzeń ze swojego życia prywatnego. - Ja nie życzę sobie rozmów o sprawach tak intymnych. To jest niesmaczne, szczególnie w kontekście choroby. Udało mi się te delikatne sprawy zostawić tylko dla nas... Ten typ doświadczenia, który przeszedł Adam, kompletnie zmienia człowieka. Odnoszę wrażenie, że niestety nikogo i niczego już nie bierze pod uwagę. On nie bierze pod uwagę niczego, co choć trochę burzy jego obraz "nowego życia". Adam jest teraz na planecie "Ja". To nie jest dobry czas na bycie z drugą osobą. Pogodziłam się z tym i staram się go mimo wszystko zrozumieć, choć czasami jest mi ciężko. Nie znam go takiego. Nie w takim Adamie się zakochałam. Ale życzę mu jak najlepiej. Doda w wywiadzie opowiada również o nowej płycie i o zdjęciach jakie znajdą się na okładkach. A na okładce "Gali" prezentuje się całkiem nieźle.

Po rozstaniu z Nergalem Doda raczej milczała. W wywiadzie dla "Gali" postanowiła się jednak odnieść do ostatnich wydarzeń ze swojego życia prywatnego:

Ja nie życzę sobie rozmów o sprawach tak intymnych. To jest niesmaczne, szczególnie w kontekście choroby. Udało mi się te delikatne sprawy zostawić tylko dla nas... Ten typ doświadczenia, który przeszedł Adam, kompletnie zmienia człowieka. Odnoszę wrażenie, że niestety nikogo i niczego już nie bierze pod uwagę. On nie bierze pod uwagę niczego, co choć trochę burzy jego obraz "nowego życia". Adam jest teraz na planecie "Ja". To nie jest dobry czas na bycie z drugą osobą. Pogodziłam się z tym i staram się go mimo wszystko zrozumieć, choć czasami jest mi ciężko. Nie znam go takiego. Nie w takim Adamie się zakochałam. Ale życzę mu jak najlepiej.

Doda w wywiadzie opowiada również o nowej płycie i o zdjęciach jakie znajdą się na okładkach. A propos zdjęć - Doda na okładce "Gali" prezentuje się całkiem nieźle.

Aik

Zobacz także:

Doda ufundowała studio w Ciechanowie!

Edyta Górniak o Mai: Doda mówi prawdę!

Doda wyjechała na wakacje

Więcej o: