Jak dziś wygląda Marusia z "Czterech Pancernych"?

Wiecznie piękna Pola Raksa.

Poróżniła nas. Za jej Poli Raksy twarz, każdy by się zabić dał - śpiewał Grzegorz Markowski o niezwykłej urodzie aktorki w piosence ''Autobiografia''. Pola Raksa jest wiecznie piękna, mimo że niedawno skończyła 70 lat. W urodziny żaden fotoreporter nie zrobił jej jednak zdjęcia. Aktorka już od wielu lat nie pracuje w zawodzie i unika mediów.

Pierwszym filmem, w którym Pola wystąpiła był ''Szatan z siódmej klasy''. Każdy pamięta ją też z roli Marusi w ''Czterech pancernych''. Jak pisze ''Rewia'', aktorka mieszka teraz w Kałuszynie w starym domu. Nie gra już od wielu lat. Nikomu nie tłumaczyła swojej decyzji. Pola wyszła za mąż tylko jeden raz. Po rozwodzie nie chciała znów zakładać rodziny.

(Screen z magazynu ''Rewia'')

 

Rudy

 

Zobacz to:

Zobacz "skromne" mieszkanko Jennifer Aniston

Piękna i piłkarz

Oficjalna sesja ślubna Williama i Kate

Więcej o:
Komentarze (49)
Jak dziś wygląda Marusia z "Czterech Pancernych"?
Zaloguj się
 • jarzebiak

  Oceniono 21 razy 19

  Jak ja się nią kiedyś zachwycałem. I nadal będę się zachwycał!!!

 • dorisekxd

  Oceniono 21 razy 17

  świetnie wygląda jak na swój wiek ; >.

 • zgredek1

  Oceniono 22 razy 16

  Była i jest piękna.

 • pensylvania2

  Oceniono 18 razy 16

  Pola Raksa, Barbara Brylska, Lucyna Winnicka, Irena Krall, Anna Dymna... i jeszcze wiele innych polskich aktorek zasługuje na miano pięknych :)

 • roki1993

  Oceniono 14 razy 8

  Wielka aktorka. Pani Pola wygląda o wiele, wiele młodziej ;). Pani Polu sto lat ;]/

 • remek

  Oceniono 9 razy 7

  Uroda czystej wody, czas jej nie niszczy, czas ją rzeźbi. Potwierdza się stara prawda, jeśli ktoś za młodu był pasztetem, to poprawki na starość nie oznaczają, że stał się piękny. Stał się tyko podreperowany, ale są rzeczy , których chirurgia nie potrafi. Nie potrafi dać oczom wyrazu w spojrzeniu, nie potrafi dać ciepla w uśmiechu, klasy w czymś nieuchwytnym, co nazywamy właśnie tym "CZYMŚ" Teraz też są takie dziewczyny, niestety rzadko na ekranie, tam bierze się te co mają plecy lub tzw. charakterystyczne , czyli brzydactwa z tikami i głosem kaczki z polipami w nosie:)

 • bratek2

  Oceniono 9 razy 7

  jak cudne sa wspomnienia ! wielu polakow na pewno z sentymentem wraca do janka, marusi, klossa i kilku innych bohaterow seriali z tamtych lat. niestety, ci idole sa dzis mocno starszymi paniami i panami, ktorzy swa slawe i wieksza czesc zycia maja za soba. my jednak zapamietamy ich wlasnie jako mlode i piekne obiekty westchnien z mlodosci naszych rodzicow i naszych tez, bo telewizja dosc czesto wznawia emisje tych seriali.

 • cholera

  Oceniono 11 razy 7

  Jako Marusia, będąc mloda miala sliczna buzie. Dziewczeca, delikatna uroda. Teraz tez wyglada przyzwoicie.

 • krystyna7

  Oceniono 9 razy 5

  Nadal piękna .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX