Polka robi furorę na próbach do Eurowizji! FOTO i WIDEO

Magdalena Tul wystąpiła
Polka robi furorę Magdalena Tul zachwyciła dziennikarzy na przygotowaniach do Eurowizji. Magdalena Tul jest już w Duesseldorfie na przygotowaniach do Eurowizji i ma za sobą pierwszą próbę. Zaśpiewała piosenkę "Jestem", którą otworzy show 10 maja Magdalena Tul, która jest w Duesseldorfie na przygotowaniach do Eurowizji, ma już za sobą pierwszą próbę. Piosenkarka zaśpiewała piosenkę "Jestem", którą otworzy eurowizyjne show 10 maja. Według relacji obecnej na miejscu ekipy występ Tul wydaje się dopracowany od strony wokalnej i choreograficznej. Po konferencjach prasowych wszystkich zaprezentowanych piosenek Polka zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu dziennikarzy z całej Europy! Wszystko wydaje się dobrze przećwiczone. Magda radzi sobie i z tańcem i śpiewem. Potrzebna jest tylko poprawa pracy kamer, z którymi Tul współpracuje bardzo dobrze - donosi serwis esctoday.com. - Generalnie jesteśmy zadowoleni z pierwszego występu, ale na pewno wprowadzimy pewne niewielkie zmiany. Wszystko ocenimy na spokojnie w hotelu, gdzie podejmiemy ostateczne decyzje - zdradziła Maria Makowska, przewodnicząca polskiej delegacji. Na pewno będziemy przyglądać się poczynaniom naszej reprezentantki. Trzymamy kciuki za kolejne próby i przypominamy, że jeśli mieszkacie za granicą to 10 maja będziecie mogli głosować na Magdalenę. Chyba po raz pierwszy od kilku lat możemy być dumni z polskiej reprezentantki.

Magdalena Tul, która wczoraj wyleciała do Dusseldorfu na Eurowizję ma już za sobą pierwszą próbę. Piosenkarka dzisiaj rano zaśpiewała piosenkę "Jestem", którą otworzy eurowizyjne show 10 maja.

Według relacji obecnej na miejscu ekipy występ Tul wydaje się dopracowany od strony wokalnej i choreograficznej. Po konferencjach prasowych wszystkich zaprezentowanych piosenek Polka zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu dziennikarzy z całej Europy!

Wszystko wydaje się mocno i dobrze przećwiczone. Magda radzi sobie i z tańcem i śpiewem. Potrzebna jest tylko poprawa pracy kamer, z którymi Tul współpracuje bardzo dobrze - donosi serwis esctoday.com.
Generalnie jesteśmy zadowoleni z pierwszego występu, ale na pewno wprowadzimy pewne niewielkie zmiany. Wszystko ocenimy na spokojnie w hotelu, gdzie podejmiemy ostateczne decyzje - zdradziła Maria Makowska, przewodnicząca polskiej delegacji.

Na pewno będziemy przyglądać się poczynaniom naszej reprezentantki. Trzymamy kciuki za kolejne próby i przypominamy, że jeśli mieszkacie za granicą to 10 maja będziecie mogli głosować na Magdalenę.

Chyba po raz pierwszy od kilku lat możemy być dumni z polskiej reprezentantki.

Zobaczcie pierwszą próbę Magdaleny Tul:

Luna

Zobacz także:

Magdalena Tul już na Eurowizji

Dana International wraca na Eurowizję!

Polska wysoko w eurowizyjnych rankingach

Więcej o:
Komentarze (59)
Polka robi furorę na próbach do Eurowizji! FOTO i WIDEO
Zaloguj się
 • w.temptation

  Oceniono 5 razy 5

  choreografia z tancerzami chyba była lepsza :) ale widać że Magda odwaliła kawał dobrej roboty i dużo ćwiczyła, więc nie pojedzie nieprzygotowana jak poprzedni reprezentanci

 • anahi33

  Oceniono 4 razy 4

  ;)) ZAJEBISTA JEST!

 • plotkowa.pl

  Oceniono 4 razy 4

  Dumni możemy być i to na pewno! Jeżeli chodzi o mnie to będę szczerze zawiedziona jeżeli z naszego półfinału jakimś trafem ( czyt. polityką głosowania w ESC) nie wyjdziemy! ....myślałam, że zostawią te cienie z KE trochę szkoda, że ich nie ma. 10 maja będę trzymać za Polskę kciuki :)

 • mary950

  Oceniono 5 razy 3

  Ładnie śpiewa, ale również wątpię w to czy się dostanie ;/

 • kamil0607

  Oceniono 5 razy 3

  Powodzenia, jest naprawdę ok ;)

 • wojtkowa

  Oceniono 3 razy 3

  a ja za niecale 2 tyg bede na Finale w Düsseldorfie :))
  mam nadzieje ze dotrze ona do Finalu i bede mogl zobaczyc ja na zywo!
  Trzymam kciuki za Polska reprezentacje...

 • summer_wine

  Oceniono 3 razy 3

  Dałam radę obejrzeć do połowy. Ale oczywiście powodzenia.

 • fergalex

  Oceniono 3 razy 3

  może chociaż raz uda nam się wygrać

 • azlotko

  Oceniono 3 razy 3

  Zycze jej jaknajlepiej, ale az mi sie wierzyc nie chce ze dojdziemy do finalu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX