Patrycja Kosiarkiewicz wraca!

Nowa płyta
Patrycja Kosiarkiewicz wraca! Przebój Patrycji Kosiarkiewicz "Jak ja wierzę" w 1997 roku śpiewała cała Polska. Patrycja Kosiarkiewicz po blisko sześciu latach przerwy wraca z nowym, przemyślanym i dojrzałym albumem zatytułowanym "Ogród niespodzianek". "Mistrzyni pozytywnych emocji" próbowała ponownie zawładnąć polskim rynkiem, ale bez większych sukcesów. W związku z tym zajęła się komponowaniem piosenek dla polskich artystów z całkiem niezłym skutkiem. Ma na koncie kilka wielkich przebojów. Kosiarkiewicz po blisko sześciu latach przerwy wraca z nowym, przemyślanym i dojrzałym albumem zatytułowanym "Ogród niespodzianek", który właśnie trafił do sklepów. - Można się spodziewać fajnych tekstów, prawdziwych, choć momentami smutnych (tak mówią ci, którzy odsłuchali). Ja jednak twierdzę, że jestem pozytywna, racjonalnie pozytywna, świat jest, jaki jest i trzeba tę żabę przełknąć, życie staje się wtedy prostsze - tak mówi o swojej nowej płycie. Płytę promuje piosenka "Czy komuś jeszcze wstyd?". Czy ma szansę stać się hitem? Posłuchajcie i zdecydujcie w naszej sondzie.

Przebój Patrycji Kosiarkiewicz "Jak ja wierzę" w 1997 roku śpiewała cała Polska. "Mistrzyni pozytywnych emocji" próbowała ponownie zawładnąć polskim rynkiem, ale bez większych sukcesów. W związku z tym zajęła się komponowaniem piosenek dla polskich artystów z całkiem niezłym skutkiem. Ma na koncie kilka wielkich przebojów.

Kosiarkiewicz po blisko sześciu latach przerwy wraca z nowym, przemyślanym i dojrzałym albumem zatytułowanym "Ogród niespodzianek", który właśnie trafił do sklepów.

Można się spodziewać fajnych tekstów, prawdziwych, choć momentami smutnych (tak mówią ci, którzy odsłuchali). Ja jednak twierdzę, że jestem pozytywna, racjonalnie pozytywna, świat jest, jaki jest i trzeba tę żabę przełknąć, życie staje się wtedy prostsze - tak mówi o swojej nowej płycie.

Płytę promuje piosenka "Czy komuś jeszcze wstyd?". Czy ma szansę stać się hitem? Posłuchajcie i zdecydujcie w naszej sondzie.

Dla przypomnienia największy przebój Patrycji "Jak ja wierzę":

Aik

Zobacz także:

Dana International wraca na Eurowizję!

Alicja Janosz wróciła na dobre

Czy nowa piosenka Patrycji będzie hitem?