Avril Lavigne ma psychofana?

Pewien aktor, Jason Selvig, jest bardzo zakochany w Avril Lavigne. Wpadł na bardzo interesujący sposób na to, w jaki sposób mógłby się do niej zbliżyć. Zorganizował ciekawą kampanię internetową...
Avril Lavigne ma psychofana? Chce zebrać 5 tys. dolarów na podróż do Los Angeles... by oświadczyć się Avril Jason Selvig jest zakochany w Avril Lavigne. Stworzył stronę internetową, dzięki której chce zebrać 5 tys. dol., by pojechać do LA i oświadczyć się piosenkarce. Aktor Jason Selvig jest bardzo zakochany w Avril Lavigne. Wpadł na bardzo interesujący sposób na to, w jaki sposób mógłby się do niej zbliżyć. Zorganizował ciekawą kampanię internetową... Jason stworzył specjalną stronę internetową, mającą na celu zebranie 5 tysięcy dolarów, które mają mu umożliwić podróż do Los Angeles. Po co chce tam wyruszyć? Otóż planuje oświadczyć się Avril! Potrzebuje tych pieniędzy na to, żeby pokryć koszt podróży i na wydatki, jakie będzie miał na miejscu. Ludzie są chętni, żeby mu pomóc! Avril spotyka się teraz z Brody'm Jennerem, więc może być ciężko. Jason mimo to chce spróbować zbliżyć się do wokalistki i uważa, że nawet jeżeli nie uda mu się doprowadzić do ślubu, to będzie miał choćby szansę na randkę z gwiazdą. Ma pomysł, żeby nakręcić krótki film dokumentalny z tej podróży.

Jason stworzył specjalną stronę internetową mającą na celu zebranie 5 tysięcy dolarów, które mają mu umożliwić podróż do Los Angeles. Po co chce tam wyruszyć? Otóż planuje oświadczyć się Avril! Potrzebuje tych pieniędzy na to, żeby pokryć koszt podróży i na wydatki, jakie będzie miał na miejscu. Ludzie są chętni, żeby mu pomóc!

Avril spotyka się teraz z Brody'm Jennerem, więc może być ciężko. Jason mimo to chce spróbować zbliżyć się do wokalistki i uważa, że nawet jeżeli nie uda mu się doprowadzić do ślubu, to będzie miał choćby szansę na randkę z gwiazdą. Ma pomysł, żeby nakręcić krótki film dokumentalny z tej podróży.

northpalmwrestling.mtv.com

Jak oceniacie jego szanse?

Więcej o: