Książę William i Kate Middleton podpisali intercyzę?

Kate Middleton i Książę William chyba nie do końca sobie ufają

Podobno Kate Middleton i książę William bardzo się kochają. Miłość miłością, ale staromodne zaufanie poszło najwyraźniej w odstawkę. Jak się okazuje przyszła para młoda podobno podpisała intercyzę. Nalegała na to rodzina królewska nauczona wcześniejszymi doświadczeniami. Trójka z czworga dzieci królowej Elżbiety rozwiodła się. Księżna Diana po rozwodzie otrzymała 17 milionów funtów, ale straciła królewski tytuł.

Mimo, że rodzina królewska nie udziela żadnych informacji w tej sprawie media na całym świecie nie przestają plotkować. Książę William oprócz fortuny, którą dysponuje w tym momencie odziedziczy również część z fortuny królowej Elżbiety - czyli 290 milionów funtów. W razie rozwodu Kate Middleton raczej nie opowie o intercyzie a także o tym co działo się w trakcie małżeństwa - taki zapis podobno też jest w kontrakcie.

 

Rudy


Zobacz także:

Śmieszne gadżety na ślub Williama i Kate

William i Kate zaprosili na ślub swoich ex. FOTO

Afera na Wyspach: Tabloid PODSŁUCHIWAŁ gwiazdy i księcia Williama!

Więcej o:
Komentarze (16)
Książę William i Kate Middleton podpisali intercyzę?
Zaloguj się
 • rebecca0606

  Oceniono 5 razy 3

  najlepiej po prostu się kochać , nie zdradzać i nie rozwodzić

 • stroik

  Oceniono 5 razy 3

  ona staro wygląda i do pięknosci nie należy zresztą on tez zbrzydł teraz ten młodszy jest ładniejszy

 • lejdidi

  Oceniono 2 razy 2

  ale mi nowina nic interesującego zwykli ludzie tez podpisuja intercyzy i jakos szumu koło tego nie ma a jak sławni to robia to wielki szum od razu.

 • 1ania112

  Oceniono 3 razy 1

  Oni wszyscy sa tacy sami. Wyższe sfery... a potem rozwody!!!

 • bratek2

  Oceniono 3 razy 1

  samo zycie, niestety, samo zycie. z ta tylko roznica, ze arystokratyczne, ale rownie przyziemne i prozaiczne, gdy idzie o kase.

 • finley

  Oceniono 3 razy 1

  to przez Elżbietę rozpadały się małżeństwa jej dzieci, bo wymuszała na nich ustawiane małżeństwa, tak więc babciu to twoja wina

 • heloise

  Oceniono 5 razy 1

  Plotek: nie macie zielonego pojecia o tym temacie - zielonego! Zapewniam was.....

 • niectakiego

  Oceniono 3 razy 1

  "staromodne zaufanie poszło najwyraźniej w odstawkę." plotku... jak świat światem, tak od zamierzchłych czasów intercyzy były, są i będą. ZWŁASZCZA w takich przypadkach.

 • bossanoga

  0

  Już widzę Elżbietę mówiącą do Katarzyny: "albo klejnoty rodzinne, albo wypad z pustymi rękami". Ale wszystko zależy też od Williama, który musi się postarać i nie dzielić się klejnotami z innymi dziewojami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX