Paweł i Ania odpadli z You Can Dance

You Can Dance: odpadła kolejna para
Paweł i Ania odpadli z "YCD" "You Can Dance": Pożegnaliśmy kolejną parę. Paweł Tolak i Anna Tomczak odpadli jako druga para z programu You Can Dance. Najlepsi okazali się Masza Triputsen i Sebastian Piotrowicz. Paweł Tolak i Anna Tomczak odpadli jako druga para z programu You Can Dance. Mimo, że Paweł nie poradził sobie z sambą, to ma tak ogromny talent, że jego odpadnięcie z programu było chyba największym zaskoczeniem. Augustin Egurrola powiedział do niego: - Nie mogę uwierzyć, że biały człowiek tak tańczy i słyszy muzykę jak ty. Na co Patrycja Kazadi subtelnie zauważyła: - Ja tu jestem! Michał Piróg po tym tekście nie mógł się powstrzymać i ciągle chichotał. Najlepsi okazali się Masza Triputsen i Sebastian Piotrowicz. Para zatańczyła taniec współczesny, a po występie czule się przytulali. Występ Maszy już po raz trzeci był najlepszy. Kinga Rusin powiedziała, że zastanawia się czy cokolwiek jej nie wyjdzie w tym programie.

Paweł Tolak i Anna Tomczak odpadli jako druga para z programu You Can Dance.

Mimo, że Paweł nie poradził sobie z sambą to ma tak ogromny talent, że jego odpadnięcie z programu było chyba największym zaskoczeniem. Augustin Egurrola powiedział do niego:

Nie mogę uwierzyć, że biały człowiek tak tańczy i słyszy muzykę jak ty.

Na co Patrycja Kazadi subtelnie zauważyła:

Ja tu jestem!

Michał Piróg po tym tekście nie mógł się powstrzymać i ciągle chichotał.

Najlepsi okazali się Masza Triputsen i Sebastian Piotrowicz. Para zatańczyła taniec współczesny a po występie czule się przytulali. Występ Maszy już po raz trzeci był najlepszy. Kinga Rusin powiedziała, że zastanawia się czy cokolwiek jej nie wyjdzie w tym programie.

 

 

Rudy

 

Zobacz także:

Mocne teksty jurorów "You Can Dance"

Piróg: Myślałem, że będziesz perwersyjną su**ą

You Can Dance: Oni odpadli jako pierwsi