Rupert Grint jest niewinny

Jak się okazało, Rupert Grint został kilka dni temu niesłusznie oskarżony o palenie marihuany bądź szałwii z fajki wodnej - osoba znajdująca się na zdjęciu co najwyżej go przypomina, ale na pewno nim nie jest! Kotkowi ulżyło :)
Rupert Grint jest niewinny Rupert Grint został niesłusznie oskarżony o palenie marihuany z fajki wodnej Rupert Grint został niesłusznie oskarżony o palenie marihuany z fajki wodnej. Osoba na zdjęciu przypomina aktora, ale fotografia nie przedstawia Grinta Jak się okazało, Rupert Grint został kilka dni temu niesłusznie oskarżony o palenie marihuany bądź szałwi z fajki wodnej - osoba znajdująca się na zdjęciu co najwyżej go przypomina, ale na pewno nim nie jest! Kotkowi ulżyło :) Znany z postaci Rona Weasleya sympatyczny rudzielec okazał się być najzupełniej niewinnie oskarżonym przez amerykańskie media plotkarskie. Kotek od początku nie był pewny tej informacji, więc bardzo się cieszy, że do mediów trafiło szybko oficjalne oświadczenie dotyczące tego, że zdjęcie nie przedstawia Ruperta.

Znany z postaci Rona Weasleya sympatyczny rudzielec okazał się być najzupełniej niewinnie oskarżonym przez amerykańskie media plotkarskie. Kotek od początku nie był pewny tej informacji, więc bardzo się cieszy, że do mediów trafiło szybko oficjalne oświadczenie dotyczące tego, że zdjęcie nie przedstawia Ruperta.

Przyjrzyjcie się jeszcze raz:

Kto z Was od razu wiedział, że to nie on? :)