Ile zarobił w zeszłym roku Obama?

Barack Obama zarabia na sprzedaży książek.
Ile Obama zarobił w zeszłym roku? Barack Obama zarabia na sprzedaży książek. Barack Obama wraz z żoną Michelle zarobili w zeszłym roku 1,728,096 dolarów. To dużo, wziąwszy pod uwagę, że większość pieniędzy pochodzi ze sprzedaży książek. Okres rozliczeń z fiskusem się kończy. Okazuje się, że są dobre strony tego obowiązku - możemy na przykład dowiedzieć się, ile zarabia głowa supermocarstwa. Wiemy na pewno, że Barack Obama biedy nie klepie, zadziwiające są natomiast główne źródła jego dochodów. Barack Obama podczas kampanii prezydenckiej wszem i wobec oznajmiał, że utożsamia się ze średnią klasą. Klasa średnia może poczuć się nieco zaskoczona. Przeciętni Amerykanie o zarobkach Obamy mogą najwyżej pomarzyć. Jak podaje portal gawker.com, w 2010 roku Barack Obama wraz z żoną Michelle zarobili 1,728,096 dolarów. Większość wpływów pochodzi ze sprzedaży książek. Nie ma czego zazdrościć. W końcu zbliża się kosztowna kampania.

Okres rozliczeń z fiskusem się kończy. Okazuje się, że są dobre strony tego obowiązku - możemy na przykład dowiedzieć się ile zarabia głowa supermocarstwa. Wniosek? Barack Obama biedy nie klepie!

Barack Obama podczas kampanii prezydenckiej wszem i wobec oznajmiał, że utożsamia się ze średnią klasą. Klasa średnia siedzi pewnie teraz mocno zaskoczona bo okazało się, że ktoś ich zrobił w balona. Przeciętni Amerykanie o zarobkach Obamy mogą pomarzyć.

Jak podaje portal gawker.com w 2010 roku Barack Obama wraz z żoną Michelle zarobili 1,728,096 dolarów. Większość wpływów pochodzi ze sprzedaży książek.

My mu nie żałujemy - niech sobie ma! W końcu kosztowna kampania się zbliża.

(Screen z gawker.com)

 

Rudy

 

Zobacz także:

Jezus nienawidzi Obamy! WIDEO

7-latka do Obamy: Moja mama jest nielegalną imigrantką

Dwie wpadki Komorowskiego w Stanach