Królikowska tłumaczy syna

Antek narozrabiał, a mama się tłumaczy.

Małgorzata Ostrowska - Królikowska, po ostatnich dokonaniach swojego syna, postanowiła w końcu przerwać milczenie. Przyznaje, że żałuje bezstresowego wychowania Antka. W magazynie ''Na Żywo'' powiedziała:

Z Antkiem chciałam się kumplować. Mieć partnerskie relacje. Kiedy przeżywał swój pierwszy zawód miłosny, ogolił się na łyso. Ale gdy go zobaczyłam, powiedziałam "wiesz co, ładnie wyglądasz". To się nie sprawdziło.

A my myśleliśmy, że Małgorzata trzyma Antka tak samo krótko jak Maćka i Bożenkę...

W piersi bije się również ojciec Antka - Paweł Królikowski.

Kiedy pracowałem w telewizji, alkoholu było za dużo. Był wszędzie.

Rudy

Zobacz także:

Królikowski w dresie na premierze sztuki

Syn Królikowskiego z dziewczyną. Foto

Królikowski z synem Antkiem. Foto

Więcej o:
Komentarze (20)
Królikowska tłumaczy syna
Zaloguj się
 • pensylvania2

  Oceniono 3 razy 3

  No troszeczkę za późno na edukację dorosłego chłopa. Nie da sie z dziećmi stworzyć patrnerskiego "związku" na zasadzie kumpelstwa. Mama to jest mama, a ojciec, to ojciec i nie ma gadania. Poza tym dzieciak czuje się bezpieczniejszy jak są wyznaczone granice, których wie, że nie może przekroczyć. Jak byłam nastolatką to się buntowałam, ale teraz widzę, że moi "starzy" odwalili kawał dobrej roboty. Mam kuzynki, córki najmłodszej siostry mojego ojca. Obie wychowywane bezstresowo, do niczego w życiu nie doszły, niczego nie osiągnęły... i co chwila chcą kasę pożyczać :)

 • anettep

  Oceniono 3 razy 3

  no tak czasem bywa

 • bratek2

  Oceniono 3 razy 3

  z tego wniosek, ze aktorom tak samo, a moze nawet trudniej jest dobrze wychowac dzieci. aktorski swiatek, moze barwny i luzacki, ale niebezpieczny dla chlonnych, mlodych umyslow, ktore jak najszybciej chca dorownac swym znanym z ekranu rodzicom.

 • dak

  Oceniono 2 razy 2

  "A my myśleliśmy, że Małgorzata trzyma Antka tak samo krótko jak Maćka i Bożenkę..." - Ale śmieszne! istna beczka śmiechu! Rudy, gdybyś myślał!, to nie napisałbyś bzdurnego pseudo dowcipu, w dodatku pozbawionego sensu - bo jeśli już Maciek i Bożenka, to nie Małgorzata tylko Grażynka.

 • mad_max

  Oceniono 4 razy 2

  rodzice durni to i syn nielepszy

 • alus1987

  Oceniono 2 razy 2

  ŹLE syna wychowali.

 • malgozaba

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo pięknie mówią, wzruszająco, tak naprawdę jak Polak-aktor potrafi. Tak szczerze, panie dzieju, tak weselnie, ale i kulturalnie. Serce bije matczyne i ojcowskie. Ale czemu serce to z papieru najczęściej - a papier ładny, kredowy, z napisami Viva, Gala, Na żywo.

 • selmine

  Oceniono 3 razy 1

  Ten jej syn wygląda jak jakiś menel spod sklepu, tak samo, jak mąż zresztą.

 • mozg16

  Oceniono 3 razy 1

  h.u.j ci w ryj sz.m.at.o i twój synalek też kukurydze niech robi za 1g trawki co za popaprany news:D:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX