Jarosińska do Dody: Nadal kochasz Radka, Adaś cię nie kręci!

Monika Jarosińska znów o Dodzie.

Wciąż nie milkną echa zajścia między Doda a Moniką Jarosińską. Prokuratura umorzyła postępowanie, ale aktorka wciąż wraca do tej historii. Twierdzi, że z ust Dody padł kultowy już tekst: Śmierdzisz. Jak wyglądała ostra wymiana zdań?

Oczywiście cały czas zarzucała mi jakieś stosunki z Radkiem. W końcu ja powiedziałam to co ją sprowokowało: "Najwyraźniej nadal kochasz Radka, a Adaś cię nie kręci". To były jedyne słowa, jakie padły z moich ust na temat Adama. Nie nawiązywałam do choroby, tylko powiedziałam jej, że ma problem emocjonalny - powiedziała Jarosińska w rozmowie z Wp TV.

Podobno Dodzie puściły wtedy nerwy.

To było punktem zapalnym. Dorota skoczyła do mnie i wyrwała mi włosy, uderzyła, pobiła. Oblała mnie drinkiem. Ja ją odepchnęłam owszem! No bo się bałam! Jak ktoś zaczyna cię dusić to jest naturalny odruch, że kogoś chcesz od siebie odepchnąć - powiedziała Monika.

Jarosińska nie zgadza się z decyzją prokuratury i napisała odwołanie. Można powiedzieć, że aktorka ciągle "jedzie" na tej aferze. Pisze się o niej tylko w kontekście kłótni z Dodą. A Doda nie musi tego robić, bo ma widocznie inne priorytety w życiu. I dobrze.

 

Sancita

Zobacz także:

Jarosińska tłumaczy się z bójki z Dodą

Doda vs. Jarosińska - która zaczęła? Relacja świadka! SONDA

Wiemy, kto nagrał DUET Z DODĄ!