Weronika Książkiewicz znów zakochana?

Miłości gwiazd.
Książkiewicz znów zakochana? Miłości gwiazd. Zarzekała się, że już nigdy nie zwiąże się z facetem. Jak się okazuje, Weronika Książkiewicz znów się zakochała. Tak przynajmniej twierdzi pismo "Świat&Ludzie". Zarzekała się, że już nigdy nie zwiąże się z facetem. Rozum idzie jednak swoją drogą, a serce swoją. Jak się okazuje, Weronika Książkiewicz znów się zakochała. Tak przynajmniej twierdzi czasopismo "Świat&Ludzie". Wszystko wydarzyło się na planie serialu "Linia Życia", gdzie Weronika zagrała pielęgniarkę i uwodziła przystojnego lekarza którego gra Andrzej Niemyt. Sceny miłosnych igraszek wypadły bardzo dobrze, a między aktorami coś zaiskrzyło. Teraz Weronika spędza bardzo dużo czasu z przystojnym Andrzejem Niemytem. Nie tylko na planie ale również w wolnym czasie. Książkiewicz ponoć jest wpatrzona w aktora, a on odwzajemnia jej uczucia.

Zarzekała się, że już nigdy nie zwiąże się z facetem. Rozumiem jednak swoją droga a serce swoją. Jak się okazuje, Weronika Książkiewicz znów się zakochała. Tak przynajmniej twierdzi "Świat&Ludzie".

Wszystko wydarzyło się na planie serialu "linia Życia", gdzie Weronika zagrała pielęgniarkę i uwodziła przystojnego lekarza którego gra Andrzej Niemyt. Sceny miłosnych igraszek wypadły bardzo dobrze, a między aktorami coś zaiskrzyło.

Teraz Weronika spędza bardzo dużo czasu z przystojnym Andrzejem Niemytem. Nie tylko na planie ale również w wolnym czasie. Książkiewicz ponoć jest wpatrzona w aktora a on odwzajemnia jej uczucia.

Weronika Książkiewicz i Andrzej Niemyt - nowa miłość?

Weronika Książkiewicz i Andrzej Niemyt - nowa miłość?

Buka

Zobacz także:

Trzy piękne panie Książkiewicz

Weronika Książkiewicz w bieliźnie

O czym marzą polskie gwiazdy?