Fokus tłumaczy się z kawałka z Dodą

Duety gwiazd.

Gdy napisaliśmy, że Doda nagrywa z legendą hip-hopu Fokusem od razu zawrzało w show-biznesie. I w świecie samego rapu. Fani Paktofoniki i samego Fokusa domagali się komentarza w tej sprawie.

Fokus na stronie Hip-hop.pl pisze tak:

Znam się z ekipą która produkuje całą płytę Doroty - Łukaszem, Pablem oraz Hide'em, który jest z Katowic. Zadzwonił do mnie Pablo, że na tej płycie jest kawałek, z którym nie potrafią sobie poradzić. Ma dwa miejsca, w których musi "coś" być. Skrecze nie pasowały, gitary nie pasowały, klawisze też nie. Kiedy byłem u nich kiedyś, zrobiliśmy i nagraliśmy od początku taki głupi kawałek na spontanie, podczas imprezy, więc znają moje możliwości. Zapytał, czy chciałbym się pojawić na nowej płycie Dody, a ja... po prostu powiedziałem "tak". Dostałem ten kawałek na @. Zdzwoniłem się z nią, zapytałem o co w nim chodzi, jaki jest temat, żeby wyszło jak najlepiej (tak, jest temat.). Napisałem dwie dobre, chamskie zwrotki, a ona je zaakceptowała. Przyjechałem, nagrałem, chłopakom się podoba, jej też. Jest to kawałek można powiedzieć typowy dla niej, w jej klimacie, popowy, więc hiphopowcom pewnie się nie spodoba. Może po wódce. To jest całkiem inny klimat tak muzycznie, jak i showbiznesowo. Nie zamierzam w niego brnąć, tak samo jak nie zamierzam przeprowadzać się nagle do Warszawy, zacząć robić pop i bujać się po bankietach.

Fokus napisał też, co myśli o Dodzie:

Uważam, że pomimo całej atmosfery skandalu, który ją otacza, a jej charakter jej w tym pomaga, nie powiem, jest twardą zawodniczką. Mając cztery lata mniej niż ja idzie przez polski szołbiznes jak burza, nie dając sobie pluć w twarz. Nikomu. Potrafi grać, ma kawał głosu, daje szalone koncerty, ma dużą wyobraźnię i abstrakcyjne pomysły. Wiem, że moja decyzja jest kontrowersyjna, ale ją podjąłem, bo lubię wyzwania muzyczne.

Doda jeszcze nie komentowała całej sprawy, ale po tym, co powiedział sam Fokus możemy na nią liczyć.

Mrock

Zobacz także:

Korwin-Piotrowska o Dodzie: Porno koszmarek

Wiemy, kto nagrał DUET Z DODĄ!

Doda niczym Pamela Anderson

Więcej o:
Komentarze (48)
Fokus tłumaczy się z kawałka z Dodą
Zaloguj się
 • tirell

  Oceniono 23 razy 9

  Magik sie w grobie przewraca.... ;/

 • heloise

  Oceniono 11 razy 9

  PS: oddajcie nam nasze "wizyty" na profilu, redakcjo!

 • heloise

  Oceniono 13 razy 9

  Kto sie tlumaczy, ten sie oskarza.

 • jablonexkociak

  Oceniono 11 razy 7

  jablonexkociak na stronie plotek.pl napisał na temat fokusa i smrody:srutututu pęczek drutu.Sratataty dupa w kraty...Myślę że ja ująłem to trafniej.

 • krrropek

  Oceniono 8 razy 6

  Śmieszne jest to, że musi się w ogóle tłumaczyć, jakby nie wiadomo co zrobił....

 • lejdidi

  Oceniono 13 razy 5

  to tłumaczenie i tak nic mu nie da

 • toj

  Oceniono 4 razy 4

  @ hej browaryr,nie tylko hemoroidy, chyba z tym lizaniem aż do wątroby się dostał.

 • veella

  Oceniono 6 razy 4

  Fajne słowa.:)

 • poszukujezony

  Oceniono 5 razy 3

  to dlaczego nagral z nia piosenke? jest jej fanem? utozsamia sie z jej muzyka? bo nie widze innych racjonalnych powodow zeby nagrywac z kims duet, a focut sensownie tego nie wyjasnil...pewnie mu dodzina niezle kieszonkowe odstrzelila. jej przyniesie to korzysci, no bo w koncu jakis raper na plycie, a to jest takie modne, ale na niego beda pluc za sprzedanie sie, no ale zawsze troche kasy do portfela wleci..tylko czy warto bylo..?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX