Wszyscy mężczyźni Agnieszki Osieckiej

Gwiazdy sprzed lat.

Legendarna Agnieszka Osiecka dziś byłaby najjaśniejszą gwiazdą show-biznesu. Jej życie prywatne było bardzo ekscytujące.

Osiecka związana była m.in. z Markiem Hłasko. Poznała go jako 19-letniego przystojnego chłopca. Ich związek przeszedł do legendy. Jednak jej pierwszym mężem został Wojciech Frykowski - dziadek Mai Frykowskiej. Wzięli ślub w Zakopanem. Ich małżeństwo przetrwało niecałe 6 miesięcy. Drugim mężem Osieckiej został Wojciech Jesionka.

Była też związana z Jeremim Przyborą z słynnego "Kabaretu Starszych Panów". Im romans był skrywaną tajemnicą, bo Jeremi był wtedy w poważnym związku. Sprawa wyszła na jaw dzięki Magdzie Umer i niedawnej publikacji "Listy Na Wyczerpanym Papierze", gdzie opublikowano ich bardzo intymną korespondencję. Z tej miłości powstały najpiękniejsze piosenki artystki.

Z Danielem Passentem tworzyła burzliwy związek. To z nim doczekała się jedynej córki - Agaty. To dzięki Agacie wciąż pamiętamy o Osieckiej.

Ostatnim mężczyzną w życiu Agnieszki Osieckiej był artysta z Sopotu, Andre Ochodno. Poznała go trzy lata przed swoją śmiercią - czytamy w "Gali". Andre był z nią do końca. Dzieliło ich 27 lat różnicy. Połączyło wiele.

Mrock

Zobacz także:

Rodowicz i Sipińska pogodziły się po 36 latach!

Tak wyglądała 18-letnia Trojanowska

Co się dzieje z Darkiem z "Siedmiu życzeń"?

Więcej o:
Komentarze (28)
Wszyscy mężczyźni Agnieszki Osieckiej
Zaloguj się
 • izolada

  Oceniono 77 razy 73

  No nie wiem, ja tam pamiętam o Agnieszce Osieckiej dzięki Agnieszce Osieckiej, a nie dzięki Agacie Passent.

 • jarzebiak

  Oceniono 26 razy 24

  Cóż za genialna poetessa! Nadwrażliwa, wciąż miotana przez namiętności, chyba przez to również nieszczęśliwa. Nie da się zapomnieć o Osieckiej, bo ona żyje w swojej poezji. Ja też mam swój kawałek Osieckiej na własność.

 • antonow

  Oceniono 25 razy 19

  Chyba nie należy uważać Ochodlo za "mężczyznę Agnieszki Osieckiej". Łączyła ich na pewno przyjaźń i fascynacja zawodowa, ale chyba nic więcej .

 • vienia

  Oceniono 19 razy 15

  zdjęcie jedno z najbardziej niekorzystnych, zrobione w smutnym,końcowym okresie życia.
  Osiecką kocham i kochać nie przestanę.Wiem ,że nie była kryształowa.Ale poetom dużo się wybacza jeśli się ich rozumie.Nie można do nich przykładać takiej samej miary, jak do pozostałych śmiertelników.

 • ladyzgaga

  Oceniono 17 razy 15

  Jedna z największych gwiazd show-biznesu. Taka Dosia może jej lizać stopy!

 • samozwaniec

  Oceniono 22 razy 12

  Niejednoznaczna postac.Poetka,autorka fantastycznych tekstow do ponad stu przebojow.A jednoczesnie kobieta-nimfa,zaborcza na zycie,kolekcjonerka mezczyzn,niewolnica seksu i codziennej dawki alkoholu.Nie byla ladna ani atrakcyjna,ale miala w sobie magiczna moc,ktora przyciagala do niej tlumy.Zyla krotko,ale niezwykle intensywnie.Jej doba miala 50 godzin.

 • fajnolla

  Oceniono 13 razy 11

  Cudowna,genialna,twórczość jej bedzie "wieczna".Taka była jaka była,twórcy często mają burzliwe związki i dlatego są genialni.Córka Agata i Daniel Passent doskonale Ją rozumieli i nie mają do Niej żadnych urazów.Czy znacie poete,malarza,pisarza,który by tworzył na trzeźwo? Bardzo chyba niewielu.Bo bet "tego" nie umieliby tworzyć.Tak zostali zaprogramowani.

 • vinna

  Oceniono 13 razy 11

  Po pierwsze "Ochodlo", a po drugie - to nie była raczej relacja mistrz-uczeń?

 • sansa

  Oceniono 13 razy 9

  @zbawca2009: to jedno z tych zdjęć, które przedstawiają Osiecką mocno zmęczoną chorobą nowotworową.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX