Wiemy, jak będzie wyglądał tort na ślub Williama

Ślub Williama i Kate zbliża się wielkimi krokami.
Jaki tort na ślubie następcy tronu? Ślub księcia Williama i Kate zbliża się wielkimi krokami Projektantką tortu na ślub księcia Williama i Kate będzie Fiona Cairns. Zdradziła, że tort będzie wielopiętrowy i owocowy, a motywem przewodnim będą kwiaty Po weselu każdy gość komentuje jakie było jedzenie. Czasami niektórzy zamiast pamiętać jak cudownie się bawili, obsmarowują państwa młodych za kiepskie menu. To się jednak nie ma prawa zdarzyć na książęcym ślubie! Na najważniejszym ślubie tego roku nie może pojawić się byle jaki tort! Książę William i Kate Middleton starannie wybrali projektantkę swojego tortu - Fionę Cairns. Specjalistka od tortów pozuje do zdjęcia z kwiatami, które znajdą się na książęcym torcie (no może nie te same, tylko trochę świeższe). Fiona zdradziła, że tort, który może zaważyć o jej karierze ma być wielopiętrowy i owocowy. Motywem przewodnim będą kwiaty.

Po weselu każdy gość komentuje jakie było jedzenie. Czasami niektórzy zamiast pamiętać jak cudownie się bawili, obsmarowują państwa młodych za kiepskie menu. To się jednak nie ma prawa zdarzyć na książęcym ślubie!

Na najważniejszym ślubie tego roku nie może pojawić się byle jaki tort! Książę William i Kate Middleton starannie wybrali projektantkę swojego tortu - Fionę Cairns.

Specjalistka od tortów pozuje do zdjęcia z kwiatami, które znajdą się na książęcym torcie (no może nie te same, tylko trochę świeższe).

Fiona zdradziła, że tort, który może zaważyć o jej karierze ma być wielopiętrowy i owocowy. Motywem przewodnim będą kwiaty.

 

 

Rudy

 

Zobacz także:

Afera na Wyspach: Tabloid PODSŁUCHIWAŁ gwiazdy i księcia Williama!

William i Kate zaprosili na ślub swoich ex. FOTO

Rodzice narzeczonej księcia dorzucą się do ślubu