Mariah Carey urządziła pokój dla dzieci

Rodzi już za miesiąc.

Mariah Carey już za miesiąc urodzi bliźniaki. Przyszła mama urządziła już swoim pociechom pokój w swojej posiadłości w Bel Air w Kalifornii. Dzieci będą żyć w luksusie. Pokój jest bardzo gustowny, utrzymany w zieleni i bieli z dodatkami różu.

Jak podaje portal dailymail.co.uk, Mariah o pokoiku powiedziała:

Wszystko do siebie pasuje, ale poszczególne elementy wybrane są indywidualnie do dzieci aby podkreślić, że na świat przychodzą dwie odrębne istoty. (...) Na suficie są pomarańczowo-różowe chmury na niebieskim niebie z połyskującymi złotymi gwiazdami. To nawiązuje do dwóch piosenek, które moi fani najbardziej lubią: Underneath the Stars and Close My Eyes. (...) Bycie matką to najprawdopodobniej najtrudniejsza praca na świecie. Czuję, że pod wieloma względami dzieci przychodzą na świat aby nas uczyć.

Łóżeczka i ogromna żyrafa w rogu to prezenty od Ozzy'ego i Sharon Osbourne. W pokoju dla dzieci stanie również sofa z trasy koncertowej Michaela Jacksona za 1,5 miliona dolarów. W pokoju jest też karoca dla dzieci. Podoba wam się pokój? Weźcie udział w naszej sondzie.

Dzieci Mariah mają przyjść na świat 14 maja. Plotek życzy szczęśliwego rozwiązania!

 

(Screen z dailymail.co.uk za magazynem Life & Style)

 

Rudy

 

Zobacz także:

Tłumy gwiazd na pokazie Wolińskiego

Oto nowa Miss Warszawy. Ładna?

Herbuś lansuje się z synem Trelińskiego

Podoba ci się pokój dzieci Mariah Carey?