Daniel Radcliffe podziwia Lady Gagę

Gwiazdor "Harry'ego Pottera" jest na świecie znany nie tylko przez swój talent aktorski, lecz także przez to, że bardzo entuzjastycznie wspiera różne organizacje głoszące kult odmienności. Daniel Radcliffe deklaruje się jako przyjaciel np. homoseksualistów. Nic więc dziwnego, że podziwia Lady Gagę i dostrzega jej niesamowite możliwości przekazu...

Daniel Radcliffe przyznał ostatnio, że jest zachwycony aktywnością, z jaką Lady Gaga działa na polu walki o prawa o równouprawnienie. Powiedział w wywiadzie dla MTV:

Ona jest bardzo szczera i otwarta... I tu właśnie o to chodzi: bycie takim, jakim się urodziliśmy. To wspaniałe, że inni ludzie ujawniają swoją odmienność z różnych punktów widzenia, np. wtedy, gdy wspierają walkę o prawa dla gejów. Myślę, że Gaga ma nieco bardziej urozmaicone sposoby na wyrażenie swoich poglądów niż ja, dlatego ona jest w tym lepsza. Ale oboje walczymy o te same sprawy.

Kotek przypomina, że piosenka Lady Gagi "Born this way" ma na celu skłonienie ludzi do tego, żeby mieli odwagę być sobą.

Co o tym sądzicie?