Lis: Englert zmienił grafik, gdy jego żona tańczyła na lodzie

Grażyna Szapołowska i Jan Englert.

Awantura między Grażyną Szapołowską a Janem Englertem urosła do rangi ogólnopolskiej dyskusji. Temat Grażyny i Jana poruszają nawet publicyści w swoich programach. Tak było wczoraj w programie "Tomasz Lis Na Żywo". Lis do dyskusji nad teatrem zaprosił Cezarego Żaka, Andrzeja Seweryna, Michała Żebrowskiego i Joannę Szczepkowską.

Rozmowa nie była ekscytująca, ale to co powiedział Tomasz Lis może wywołać niezły dym. Dziennikarz podał, że gdy Beata Ścibakówna - żona Jana Englerta tańczyła w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", Englert zmienił grafik w teatrze, aby nie doszło do skandalu z udziałem żony. Gdy podobna sytuacja miała miejsce z Grażyną Szapołowską, Englert nawet nie myślał o zmianie grafiku czy repertuaru.

To jak w końcu jest? Są równi i równiejsi? Czy Tomasz Lis otworzył właśnie puszkę Pandory?

Mrock

Zobacz także:

Szapołowska pojawiła się w Teatrze Wielkim

Englert wyrzucił Szapołowską z teatru!

Jan Englert grozi wyrzuceniem Szapołowskiej!

Więcej o:
Komentarze (19)
Lis: Englert zmienił grafik, gdy jego żona tańczyła na lodzie
Zaloguj się
 • kittin

  Oceniono 10 razy 8

  Jeżeli to prawda, co mówi Lis to englert powinien zostać zwolniony z teatru za stosowanie podwójnych standardów.

 • paula31

  Oceniono 7 razy 7

  Jako dyrektor się nie sprawdza. Rezygnuje z aktorki która jest popularna i ma swoją widownię. Stosuje podwójne standardy.
  Ponad miesięczne uprzedzenie- mógł zmienić repertuar. Teatr służy do własnego ego.

 • mad_max

  Oceniono 5 razy 5

  obydwoje są żałośni z tą awanturą

 • bratek2

  Oceniono 7 razy 5

  to juz zaczyna byc niesmaczne, choc pewnie ekscytujace dla gawiedzi, gdy gwiazdy skacza sobie do gardel jak pospolici awanturnicy. ludzie, ktorych od lat podziwiamy za kulture osobista, talent i bedacy dla wielu z nas wzorem do nasladowania, nie powinni byc bohaterami takich historii, ktore jak widac, potrafia urosnac do rozmiarow ogolnopolskich.

 • mistakes

  Oceniono 5 razy 5

  Ej, no. Englert okazuje się być żałosnym dupkiem. Stop, stop, stop. On jest żałosnym dupkiem.

 • alus1987

  Oceniono 4 razy 4

  Ma Lis rację,chociaż go nie lubię.

 • pensylvania2

  Oceniono 4 razy 4

  Może chłop sie wkurzył, ze jego żona nie jest w jury Bitwy na głosy? :) Swoją drogą nie od dziś wiadomo, ze facet jest bezkompromisowym dyktatorem.

 • plameczka

  Oceniono 4 razy 4

  O tym samym już powiedziała sama Szapołowska w wywiadzie. Lis to tylko potwierdził. Mnie się wydaje, że ta sprawa mocno śmierdzi, ale mam przeczucie, że Englert więcej smrodu narobił niż pani Szapołowska.

 • leoncio

  Oceniono 3 razy 3

  Lis dolał oliwy do ognia - ale dla mnie najbardziej żałosne jest to że na tym portalu na jedne szali kładzie się ludzi z klasą i dorobkiem tak jak Englert czy Szapołowska ( cokolwiek się o nich nie pisze ) oraz wywłoki z baru pokroju "Frytki" przełknąłbym Mroczków ale robienie gwiazdy z tej wywłoki to już nie przesada nawet to jakaś paranoja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX