Ada Szulc: Wojewódzki PODRYWA Matsa!

Ada Szulc zdradza kulisy "X-Factor".
Ada Szulc: Wojewódzki podrywa Matsa! Kulisy "X-Factor". Gośćmi poniedziałkowego "DD TVN" byli uczestnicy "X-Factor". Kinga Rusin do Ady Szulc: - Czy Kuba Wojewódzki Cię podrywa? Ada Szulc: - Nie mnie, tylko Matsa. Kinga Rusin zapowiedziała w "Dzień dobry TVN", że portale internetowe będą dzisiaj huczały i miała rację. Gośćmi porannego programu byli uczestnicy "X-Factor", Ada Szulc, William Malcolm, duet Dziewczyny oraz reżyser Wojciech Iwański. Ada stwierdziła, że Kuba Wojewódzki jest fantastycznym człowiekiem i cieszy się, że jest w jego grupie. Kinga próbowała wyciągnąć od uczestników pikantne szczegóły show. Kinga: Kuba, podrywa Cię? Ada: Nie, mnie nie tylko Matsa. W tym momencie nastąpiła salwa śmiechu. Kinga stwierdziła, że w końcu poznajemy kulisy programu. Na tym nie skończyła. Dalej ciągnęła temat Kuby. Kinga: Rozumiem, że publiczne stwierdzenie Mai, że Kuba nie jest stuprocentowym mężczyzną, jest elementem rywalizacji. Iwański: Zostawmy to im. Niech sobie to załatwią. Kinga: Ada już powiedziała. Nie od dzisiaj wiadomo, że Kinga jest na ścieżce wojennej z Wojewódzkim i tylko czeka na moment, żeby wbić mu szpilę. Trzeba przyznać, że nieźle to rozegrała. Sama nic nie musiała mówić. Wszystko powiedziała za nią Ada... Czekamy na odpowiedź Kuby w "Polityce".

Kinga Rusin zapowiedziała w "Dzień dobry TVN", że portale internetowe będą dzisiaj huczały i miała rację. Gośćmi porannego programu byli uczestnicy "X-Factor", Ada Szulc, William Malcolm, duet Dziewczyny oraz reżyser Wojciech Iwański. Ada stwierdziła, że Kuba Wojewódzki jest fantastycznym człowiekiem i i cieszy się, że jest w jego grupie. Kinga próbowała wyciągnąć od uczestników pikantne szczegóły show.

Kinga: Kuba, podrywa Cię?
Ada: Nie, mnie nie tylko Matsa.

W tym momencie nastąpiła salwa śmiechu. Kinga stwierdziła, że w końcu poznajemy kulisy programu. Na tym nie skończyła. Dalej ciągnęła temat Kuby.

Kinga: Rozumiem, że publiczne stwierdzenie Mai, że Kuba nie jest 100% mężczyzną jest elementem rywalizacji.
Iwański: Zostawmy to im. Niech sobie to załatwią.
Kinga: Ada już powiedziała.

X-Factor

Nie od dzisiaj wiadomo, że Kinga jest na ścieżce wojennej z Wojewódzkim i tylko czeka na moment, żeby wbić mu szpilę. Trzeba przyznać, że nieźle to rozegrała. Sama nic nie musiała mówić. Wszystko powiedziała za nią Ada... Czekamy na odpowiedź Kuby w "Polityce".

Sancita

Zobacz także:

Kuba, Czesław i Maja - jurorzy "X-Factor"

Gorący temat: Oto 9 FINALISTÓW "X-Factor"

Najwięksi przegrani "X-Factor"