Nicolas Cage aresztowany za przemoc i pijaństwo

Nicolas Cage w tarapatach.
Nicolas Cage w tarapatach Nicolas Cage został aresztowany pod zarzutem przemocy wobec żony! Nicolas Cage został w piątek zatrzymany w Nowym Orleanie pod zarzutem przemocy domowej i zakłócenia spokoju oraz nietrzeźwość w miejscu publicznym. Nicolas Cage został w piątek zatrzymany w Nowym Orleanie pod zarzutem przemocy domowej i zakłócenia spokoju oraz nietrzeźwość w miejscu publicznym. Według policji bardzo pijany aktor głośno kłócił się na ulicy z żoną Alice i popychał ją. O co poszło? Błaha sprawa. Nicolas kłócił się z żoną o to, czy dom, pod którym stają, to dom, który wynajęli. Alice nie zgodziła się z nim. Aktor wpadł we wściekłość. Chwycił żonę za ramię i popchnął. Uderzał też w pojazdy na ulicy. Sytuację obserwował taksówkarz, który wezwał policję. Portal internetowy TMZ informuje, że policjanci początkowo poradzili jedynie aktorowi i jego żonie pójście do domu. Cage nie zamierzał jednak słuchać ich rad. - Dlaczego mnie nie aresztujecie? - miał powiedzieć policjantom i to kilkakrotnie. Policjanci spełnili jego życzenie. Został zatrzymany, ale następnego dnia wyszedł z aresztu po wpłaceniu kaucji. Podobno żona Cage'a nie złożyła na niego skargi i twierdzi, że podczas kłótni jej mąż nie dopuścił się rękoczynów.

Nicolas Cage został w piątek zatrzymany w Nowym Orleanie pod zarzutem przemocy domowej i zakłócenia spokoju oraz nietrzeźwość w miejscu publicznym. Według policji bardzo pijany aktor głośno kłócił się na ulicy z żoną Alice i popychał ją. O co poszło? Błacha sprawa. Nicolas kłócił się z żoną o to, czy dom, pod którym stają to dom, który wynajęli. Alice nie zgodziła się z nim.

Aktor wpadł we wściekłość. Chwycił żonę za ramię i popchnął. Uderzał też w pojazdy na ulicy. Sytuację obserwował taksówkarz, który wezwał policję. Portal internetowy TMZ informuje, że policjanci początkowo poradzili jedynie aktorowi i jego żonie pójście do domu. Cage nie zamierzał jednak słuchać ich rad. "Dlaczego mnie nie aresztujecie?" - miał powiedzieć policjantom, i to kilkakrotnie.

Policjanci spełnili jego życzenie. Został zatrzymany, ale następnego dnia wyszedł z aresztu po wpłaceniu kaucji. Podobno żona Cage'a nie złożyła na niego skargi i twierdzi, że podczas kłótni jej mąż nie dopuścił się rękoczynów. Zdjęcie Cage'a po zatrzymaniu opublikowane przez biuro szeryfa:

This booking photo released by Orleans Parish Sheriff's Office shows actor Nicolas Cage Saturday, April 16, 2011 in New Orleans. Authorities say Cage has been arrested in New Orleans on charges of domestic abuse battery and disturbing the peace. (AP Photo/Orleans Parish Sheriff's Office)

 

Więcej pod tym linkiem.

 

Sancita

Zobacz także:

Trzej znani aktorzy zatrzymani za posiadanie marihuany. NOWE FAKTY

Dubieniecki zatrzymany przez policję

Paris Hilton zatrzymana za posiadanie MARIHUANY?