Zobacz nowy tatuaż Dody!

Doda ma nowy tatuaż.
Doda ma nowy tatuaż! Życie Dody jest ostatnio pełne zmian. Doda kończy nagrywać płytę i zaczyna nowy etap w życiu. Bez Nergala. Tuż po gali "Plotki roku 2010" na swoim Facebooku napisała, że zrobiła sobie nowy tatuaż. Doda kończy nagrywać płytę i zaczyna nowy etap w życiu. Bez Nergala. Tuż po gali "Plotki roku 2010" na swoim Facebooku napisała, że zrobiła sobie nowy tatuaż. Fani czekali dwa tygodnie, ale w końcu zobaczyli nową dziarę swojej idolki. Gwiazda słynie z tego, że ma bzika na punkcie elfów. Napisała na swojej tablicy na Facebooku: "Nowa dziara po elficku ;)". Fani Dody z Facebooka próbowali odczytać, jaki napis widnieje na ciele Dody. Jednak nadal jest to owiane tajemnicą.

Zmiany, zmiany, zmiany. Doda kończy nagrywać płytę i zaczyna nowy etap w życiu. Bez Nergala. Tuż po gali "Plotki roku 2010" na swoim Facebooku napisała, że zrobiła sobie nowy tatuaż. Fani czekali dwa tygodnie, ale w końcu zobaczyli nową dziarę swojej idolki. Gwiazda słynie z tego, że ma bzika na punkcie elfów. Jak sama napisała na swojej tablicy: "Nowa dziara po elficku ;)".

Doda

Fani Dody z Facebooka próbowali odczytać, jaki napis wydziarała sobie Dody. Jednak nadal jest to owiane tajemnicą. Podoba wam się tatuaż Dody?

 

Sancita


Zobacz także:

Doda w stylizacji za 12 tysięcy!

Doda wróciła do Polski

Doda wyjechała z Polski

Więcej o:
Komentarze (413)
Zobacz nowy tatuaż Dody!
Zaloguj się
 • zacznij

  Oceniono 9 razy 7

  Ależ ona jest brzydka!!!

 • stefanek

  Oceniono 5 razy 5

  .Ja tu widze oblesne biale cielsko, pusty leb i wielka szczene w ksztalcie balkonu... a raczej loży.. heheh cos w rodzaju Schwarzeneggera:))) a ten jej tatuaz to wylada jak niebieski glut!
  Blachara jest strasznie oblesna i te jej wielkie brzydkie lapy........ fujjj

 • stefanek

  Oceniono 5 razy 5

  Ja tu widze obllesnie biale cielsko, pusty leb i wielka szczene w ksztalcie balkonu... a raczej loży.. heheh cos w rodzaju Schwarzeneggera:))) a ten jej tatuaz to wylada jak niebieski glut!
  Blachara jest strasznie oblesna i te jej brzydkie lapy........

 • lejdidi

  Oceniono 7 razy 5

  następnym razem doda sobie na rowie breilem wytatuuje strzałkę żeby facetom było łatwiej trafic bo nikt przy zapalonym świetle jej dymać nie chce

 • terera

  Oceniono 7 razy 5

  doda sie starzeje i pie... jej sie w glowie...

 • nkwd

  Oceniono 4 razy 4

  Na swoim końskim ryju powinna wielkimi literami napisać " JESTEM ZEREM.NIE POTRAFIĘ ŚPIEWAĆ"-to byłaby dziara nie "elficka" tylko blacharska.

 • szaron_stoln

  Oceniono 6 razy 4

  Temu tatuażowi nie do twarzy z Dodą.

 • lancet

  Oceniono 8 razy 4

  Smroda występuje w Sopocie. Kończy śpiewać, ale publiczność domaga się bisu. Potem drugiego, trzeciego i tak w kółko. Zmęczona Smroda w końcu nie wytrzymuje: "Kochani, ja już dłużej nie mogę śpiewać". Na co publiczność: "Śpiewaj, aż się w końcu nauczysz".

 • le_golass

  Oceniono 8 razy 4

  Polska przeprasza Elfy za Dodę... ^^

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX