Zmarł najstarszy mężczyzna świata

Walter Breuning do końca cieszył się życiem.
Zmarł najstarszy mężczyzna świata Walter Breuning do końca cieszył się życiem. Zmarł 14 kwietnia. Miał 114 lat Najstarszy mężczyzna świata, Walter Breuning urodził się 21 wrześnie 1896 roku. Zawsze potrafił cieszyć się życiem. Zmarł 14 kwietnia. Miał 114 lat. Najstarszy mężczyzna świata, Walter Breuning urodził się 21 wrześnie 1896 roku. Zawsze potrafił cieszyć się życiem. Codziennie ubierał garnitur. Jadł dwa posiłki dziennie, bo jak mówił, tylko tyle człowiek potrzebuje. Nigdy nie bał się śmierci. - Wszyscy umrzemy. Niektórzy boją się śmierci, ale nigdy się tego nie bój. Rodzimy się, żeby umrzeć - mówił. Walter przez 50 lat pracował na kolei. Nigdy nie doczekał się potomka. Przez ostatnie 32 lata mieszkał w domu opieki w Great Falls. Zmarł 14 kwietnia jako najstarszy mężczyzna świata i drugi, najstarszy człowiek. Miał 114 lat.

Najstarszy mężczyzna świata, Walter Breuning urodził się 21 wrześnie 1896 roku. Zawsze potrafił cieszyć się życiem. Codziennie ubierał garnitur. Jadł dwa posiłki dziennie, bo jak mówił, tylko tyle człowiek potrzebuje. Nigdy nie bał się śmierci, mówił:

Wszyscy umrzemy. Niektórzy boją się śmierci, ale nigdy się tego nie bój. Rodzimy się, żeby umrzeć.

Walter przez 50 lat pracował na kolei. Nigdy nie doczekał się potomka. Przez ostatnie 32 lata mieszkał w domu opieki w Great Falls. Zmarł 14 kwietnia jako najstarszy mężczyzna świata i drugi, najstarszy człowiek. Miał 114 lat.

 

Rudy

 

Zobacz także:

Mówią w wymierającym języku, ale nie chcą ze sobą rozmawiać

Kot biegał ze strzałą w głowie

Hitler PRZEŻYŁ wojnę i mieszkał w Argentynie