Ke$ha w obronie młodych fok

Piosenkarka zaangażowała się w akcję organizacji PETA mającej na celu uświadomić problem polowania na młode foki...
Kesha w obronie młodych fok Kesha zaangażowała się w akcję organizacji PETA Kontrowersyjna piosenkarka Kesha zaangażowała się w akcję organizacji PETA mającej na celu uświadomić problem polowania na młode foki Kesha zaangażowała się w akcję organizacji PETA mającej na celu uświadomić problem polowania na młode foki... To naprawdę wstrząsające dane, niestety w Kanadzie tysiące młodych fok w bestialski sposób zabijane są przez kłusowników dla ich atrakcyjnego futra. W akcję organizowaną przez stowarzyszenie PETA mającą na celu społeczne uświadomienie tego okrucieństwa zaangażowała się kontrowersyjna piosenkarka Kesha. - Zabijanie fok w Kandzie to barbarzyństwo. Moja muzyka, moi fani są częścią młodzieżowego ruchu mającego nadzieje na wprowadzenie pozytywnych zmian na świecie. Wiem, że razem jesteśmy w stanie pomóc organizacji PETA zakazać tego bestialskiego procederu - powiedziała. Kesha nie raz zaskakiwała nas swoim skandalicznym zachowanie, tym razem Kotek całym sercem popiera jej udział w kampanii.

To naprawdę wstrząsające dane, niestety w Kanadzie tysiące młodych fok w bestialski sposób zabijane są przez kłusowników dla ich atrakcyjnego futra. W akcję organizowaną przez stowarzyszenie PETA mającą na celu społeczne uświadomienie tego okrucieństwa zaangażowała się kontrowersyjna piosenkarka Ke$ha.

Zabijanie fok w Kandzie to barbarzyństwo. Moja muzyka, moi fani są częścią młodzieżowego ruchu mającego nadzieje na wprowadzenie pozytywnych zmian na świecie. Wiem, że razem jesteśmy w stanie pomóc organizacji PETA zakazać tego bestialskiego procederu.

Ke$ha nie raz zaskakiwała nas swoim skandalicznym zachowanie, tym razem Kotek całym sercem popiera jej udział w kampanii...

Brawo Ke$ha!