Malinowska: Przestajemy być kobietami

O co chodzi modelce?

Karolina Malinowska znana jest z kontrowersyjnych opinii. Do tej pory jednak przejawiało się, to w ocenach stylizacji gwiazd. Teraz słynna modelka postanowiła wziąć na tapetę macierzyństwo. Sama jest matką dwóch synów, więc ma w tej kwestii sporo do powiedzenia. Na swoim blogu napisała:

Rodzimy się dziewczynkami, matki ubierają nas w sukienki, recytujemy wierszyki na akademii, przynosimy piątki w dzienniczkach i starannie piszemy w zeszytach, kochamy się w gwiazdach z plakatów, nocami płaczemy w poduszkę, bo TEN JEDEN JEDYNY woli naszą przyjaciółkę, później płaczemy, że mamy mały biust, a koleżanki już noszą staniki, idziemy do liceum- tam kolejne rozterki miłosne, matura-zdam? Nie zdam? Zdałam, studia...podkochiwanie się w wykładowcach, w końcu spotykamy tego jedynego, wychodzimy za mąż, rodzimy dzieci i...i część z Was śmiało powie PRZESTAJEMY BYĆ KOBIETAMI. Amen.

To nie jedyne gorzkie przymyślenia Karoliny:

Jest w tym trochę prawdy, nagle nasze życie zaczyna ograniczać się do bycia matką. Poród, który nie zawsze jest tak wspaniałym przeżyciem jak ten opisywany w książkach, dziecko, które nie przypomina słodkiego bobaska z reklam pieluszek, a raczej dziamdziaka, którego interesują tylko nasze sutki.

Mimo że Karolina wygląda na szczęśliwą matkę, to jednak potrafi mówić nie tylko o dobrych stronach macierzyństwa. Gdyby wszystkie polskie gwiazdy były tak szczere...

Luna

Zobacz także:

Malinowska pisze o kupach swojego dziecka

Malinowska pisze o stanikach do karmienia

Malinowska i Horodyńska jadą po Pacule

Więcej o:
Komentarze (42)
Malinowska: Przestajemy być kobietami
Zaloguj się
 • tequilla

  Oceniono 11 razy 7

  według mnie jest odwrotnie. kobieta dopiero po porodzie czuje się prawdziwie kobietą. wtedy naprawdę czuje różnicę dzielącą płeć żeńską i męską. bo żaden mężczyzna, nawet najlepszy ojciec nie będzie miał takiej więzi z dzieckiem jak matka. Karolina jest jeszcze młoda, nie ma już dorosłych dzieci i nie ma za sobą bagażu doświadczeń. ani jedno z jej dwójki dzieci nie odeszło jeszcze od smoczka. może poznała te magiczne chwile, kiedy dziecko wypowiada pierwsze słowa, zaczyna chodzić, jeść, nawet sikać, ale nie wie jak to jest gdy dziecko idzie do przedszkola, szkoły, dostaje pierwsze oceny, idzie do komunii, przeżywa swoje pierwsze rozterki, rozwiązuje problemy, pierwszy raz się zakochuje. wtedy przeżywa się to tak jak wtedy kiedy się było w jego wieku, a nawet bardziej, bo kocha się je najbardziej na świecie i nie chce by była mu wyrządzona jakakolwiek krzywda. Karolina chyba jeszcze nie załapała na czym polega macierzyństwo... po jej wypowiedzi widać nawet, że gdyby miała do wyboru jeszcze raz karierę czy rodzinę wybrałaby rodzinę...

 • princess_leya

  Oceniono 8 razy 6

  Oby tylko nie "popełniła" jakiejś książki jak Cichopek albo Ibisz....

 • kk

  Oceniono 10 razy 6

  A może zmiany w postrzeganiu siebie jako kobiety po urodzeniu dziecka dowodzą, że atrakcyjność sexualna i młodość oraz macierzyństwo to tylko jeden z aspektów życia kobiety ?
  Pomyślcie można żyć 90 lat - koło 45 zaczyna się menopauza, wyprowadzają się dzieci, uroda więdnie i co dalej ? Przez następne 45 lat ??? :)))
  Czarny welon i różańce ???
  Dziewczyny rozwijajcie zainteresowania i spójrzcie na siebie szerzej :)
  (poza tym świat nie kończy się na podobaniu facetom - to żaden sukces - zresztą oni wcześniej umierają ;))

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 5

  @hej nkwd-nic dodac nic ujac do tego co napisalas-nigdy nie bylem i niebede matka(raczej niemozliwe)ale jezeli godzi sie na rodzine i sprawy zwiazane z tematem to na jaka cholere pozniej wypisuje bzdury-porod(bylem przy)to nie jazda na karuzeli no ale tak bylo jest i bedzie-do przezycia.

 • szaron_stoln

  Oceniono 5 razy 3

  O, jak przytruwa... Depresja poporodowa ją dopadła, czy jak?

 • audik

  Oceniono 7 razy 3

  gwiazda plotka !!!!!!!!!! nawet nie czytam tych bzdur bo po co sie wkur...

 • nkwd

  Oceniono 13 razy 3

  Co ona wygaduje???Czyżby była w jakimś szoku poporodowym???Po jaką cholerę zakładała rodzinę i rodziła dzieci,jeśli jak wynika z jej wypowiedzi,jest tą sytuacją znudzona i zniechęcona.Jak chce tylko leżeć i pachnieć,no to gratuluję intelektu.
  Bycie matką i osobą ,która sprawia,że ma się prawdziwy dom a nie tylko mieszkanie,to jest właśnie to co może sprawić tylko WSPANIAŁA KOBIETA.Nie oznacza to wcale,że mamy być zaniedbane,smutne,przegrane.
  Malinowska,jest niedojrzała emocjonalnie i pusta jak żarówka w środku.

 • lilka04

  Oceniono 7 razy 3

  czy teraz będziemy codziennie omawiać co Karolina napisała na blogu?
  Czy Plotek jest przypadkiem patronem medialnym...?

 • finley

  Oceniono 4 razy 2

  karina o co tobie chodzi??? nie mogę skomentować artykułu który ty wcześniej skomentowałaś? To nazywasz deptaniem po piętach? Dobrze się czujesz?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX