Zobacz Paulinę Papierską w reklamie

Paulinę Papierską nie zatrzyma nawet tsunami
Kolejna sesja Papierskiej Pauliny nie zatrzyma nawet tsunami! Paulina Papierska pojawiła się ostatnio w magazynie ''Viva'', była też twarzą marki Max Factor. Teraz nikt nie powie, że jej kariera nie ruszyła z kopyta! Niedawno krążyły plotki, że kariera Pauliny Papierskiej nie może nabrać tempa, bo modelka nie może wylecieć do Japonii. Jak się okazuje kariery naszej Pauliny nawet tsunami nie jest w stanie zatrzymać! Modelka pojawiła się ostatnio w magazynie ''Viva''. Paulina była też twarzą marki Max Factor. Miała zrobiony piękny makijaż. I co? Teraz nikt nie powie, że kariera Pauliny nie ruszyła z kopyta!

Niedawno krążyły plotki, że kariera Pauliny Papierskiej nie może nabrać tempa bo modelka nie może wylecieć do Japonii. Jak się okazuje kariery naszej Pauliny nawet tsunami nie jest w stanie zatrzymać!

Modelka pojawiła się ostatnio w magazynie ''Viva''. Paulina była twarzą marki Max Factor. Makijażysta zrobił jej piękny makijaż.

I co? Teraz nikt nie powie, że kariera Pauliny nie ruszyła z kopyta!

 

(Screen z magazynu ''Viva'')

 

Rudy

 

Zobacz także:

Tak świętują Kardashianki!

Doda w stylizacji za 12 tysięcy!

Maja Frykowska pokazała babcię

Więcej o:
Komentarze (39)
Zobacz Paulinę Papierską w reklamie
Zaloguj się
 • m.jackson4ever

  Oceniono 6 razy 6

  szczerze? miałam kupić wczoraj ten nowy podkład, ale zobaczyłam jej gębę, spojrzałam na niską cenę jak na maxa i poszłam dalej

 • miya_ke

  Oceniono 6 razy 6

  kontrakt z Max Factor był jedną z nagród za wygranie TM. więc jej kariera nie ruszyła wcale, bo odcina kupony od wygranej. jakby poszła na casting i wygrała to by można uznać za sukces.

 • lilka04

  Oceniono 8 razy 6

  jakoś mało sympatyczna jest ta dziewczyna.. słabo

 • oklahoma

  Oceniono 5 razy 5

  oo! "papierska ruszyła z kopyta"! SZOK! z takim rozmachem może zrealizuje ten kontrakt jeszcze za życia!

 • terera

  Oceniono 5 razy 5

  dlaczego geba jej sie nie domyka?

 • poszukujezony

  Oceniono 5 razy 5

  moze niedokladnie pamietam, ale czy przypadkiem udzial w reklamie max factor nie byl jedna z nagrod dla zwyciezczyni?? jesli tak, to troche ciezko uznac to za wielki sukces, a zdjecie takie sobie, nie intryguje, ot- ta sama papierska co zawsze

 • sarina77

  Oceniono 5 razy 5

  "I co? Teraz nikt nie powie, że kariera Pauliny nie ruszyła z kopyta!" HAHAH ja powiem że nie

 • daniellap

  Oceniono 7 razy 5

  Rudy (mowa o autorze tego pseudo newsa), czy ty ocipiałeś???? Jaka kariera? Z jakiego kopyta? Płacą ci za wypisywanie takich bzdur, to oczywiste, że za darmo tego nie robisz, no ale żeby aż tak bełkotać?

 • grabarz_001

  Oceniono 9 razy 5

  Nic w sobie nie ma! Taki bezwartościowy papier ,ta Papierska!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX