Piszczałka czy Papierska? SONDAŻ

Paulina Papierska na wybiegu.
Piszczałka czy Papierska? Paulina debiutuje na wybiegu. Finalistki programu "Top model. Zostań modelką", Ania Piszczałka, Paulina Papierska i Nicole Rosłoniec we wtorek wzięły udział w pokazie Dawida Wolińskiego. Finalistki programu "Top model. Zostań modelką", Ania Piszczałka, Paulina Papierska i Nicole Rosłoniec wzięły we wtorek udział w pokazie Dawida Wolińskiego. Gwiazdy przechadzały się po wybiegu w kreacjach z najnowszej kolekcji jurora "Top model". Podobnie uczesane modelki przyciągały spojrzenia zgromadzonych gości. Dla Piszczałki taki pokaz to "chleb powszedni". Ania chodziła po wybiegach w Mediolanie. Paulina debiutuje w Warszawie.

Finalistki programu "Top model. Zostań modelką", Ania Piszczałka,Paulina Papierska i Nicole Rosłoniec wzięły wczoraj udział w pokazie Dawida Wolińskiego.

 

Gwiazdy przechadzały się po wybiegu w kreacjach z najnowszej kolekcji jurora "Top model". Podobnie uczesane modelki przyciągały spojrzenia zgromadzonych gości. Dla Piszczałki taki pokaz to "chleb powszedni". Ania chodziła po wybiegach w Mediolanie. Paulina debiutuje w Warszawie. Która lepiej wyglądała na wybiegu i poza nim?

Zagłosujcie w naszym sondażu!

Paulina:

Ania:

Sancita

Zobacz także:

Papierska jako prezent w sesji dla "Glamour"

Paulina Papierska w Mediolanie. FOTO

Papierska o Mediolanie, angielskim i chłopakach

Piszczałka czy Papierska?