Gwiazda Dynastii romansuje z aktorem "Mody na sukces"

Heather Locklear nie wygląda na 49 lat!
Z kim chodzi Heather Locklear Gwiazda Dynastii romansuje z aktorem "Mody na sukces" "Twoje imperium": Aktorka serialu ''Dynastia'' Heather Locklear, związała się z Jackem Wagnerem z ''Mody na sukces''. Heather jest teraz uśmiechnięta i zadbana. Aktorka serialu ''Dynastia'', Heather Locklear, przez wiele lat zmagała się z depresją. Jak donosi ''Twoje Imperium'', aktorka była również uzależniona od leków. Niedawno wróciła jednak do formy. Tak zadziałała na nią nowa miłość. Aktorka związała się z Jackem Wagnerem, który gra w ''Modzie na sukces''. Paparazzi spotkali parę w drodze na mecz Dallas Mavericks z Los Angeles Lakers. Heather była uśmiechnięta i zadbana.

Aktorka serialu ''Dynastia'', Heather Locklear, przez wiele lat zmagała się z depresją. Jak donosi ''Twoje Imperium'', aktorka była również uzależniona od leków. Niedawno wróciła jednak do formy. Tak zadziałała na nią nowa miłość. Aktorka związała się z Jackem Wagnerem, który gra w ''Modzie na sukces''.

Paparazzi spotkali parę w drodze na mecz Dallas Mavericks z Los Angeles Lakers. Heather była uśmiechnięta i zadbana. Trzeba przyznać, że ona w ogóle nie wygląda na 49 lat!.

 

 

Rudy

Zobacz także:

Lalka Barbie z twarzą Kate Middleton

Święci polskiego szołbiznesu

Dziewczyna Ronaldo w bikini