Mel B pokazała brzuszek

Znów jest w ciąży.
Mel B pokazała brzuszek Piosenkarka znów jest w ciąży. Portal dailymail.co.uk opublikował zdjęcia Mel B w towarzystwie jej rodziny przy basenie. Mel B wygląda w ciąży kwitnąco i seksownie. Portal dailymail.co.uk opublikował zdjęcia Mel B w towarzystwie jej rodziny przy basenie. Mel B wygląda w ciąży kwitnąco i seksownie. Jej 4-letnia córka Angel zachowywała się jak prawdziwy aniołek. Dziewczynka ciągle głaskała brzuszek i mówiła do niego. Mel B nie odstępował na krok również jej mąż Stephen Belafonte. Mel B poinformowała swoich fanów o ciąży za pomocą portalu Twitter. Na tym samym portalu piosenkarka postanowiła pogodzić się z rodzicami i siostrą, z którą nie miała kontaktu od 2009 roku. Przyczyną zerwania kontaktów była podobno krytyka jej rodziny pod adresem Stephena.

Portal dailymail.co.uk opublikował zdjęcia Mel B w towarzystwie jej rodziny przy basenie. Mel B wygląda w ciąży kwitnąco i seksownie.

Jej 4-letnia córka Angel zachowywała się jak prawdziwy aniołek. Dziewczynka ciągle głaskała, całowała i mówiła do brzuszka mamy. Mel B nie odstępował na krok również jej mąż Stephen Belafonte. Stpehen nie przestawał dotykać i przytulać ukochanej.

Mel B poinformowała swoich fanów o ciąży za pomocą portalu Twitter. Na tym samym portalu piosenkarka postanowiła pogodzić się z rodzicami i siostrą, z którą nie miała kontaktu od 2009 roku. Przyczyną zerwania kontaktów była podobno krytyka jej rodziny pod adresem Stephena.

(Screen z dailymail.co.uk)

 

Rudy

 

Zobacz także:
Oto zamek Brada i Angeliny wart 58 mln dolarów
Dziewczyna Ronaldo w bikini
Zobacz piękne kobiety Colina Farrella